• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Meshkujt më dorështrënguar sipas horoskopit

Hera

Βιβλίο φάγος
Vendndodhja
Athine
Meshkujt më dorështrënguar sipas horoskopit


Nëse partneri juaj është dorështrënguar, atëherë i përket kësaj shenje horoskopi! Të jesh dorështrënguar nuk është një cilësi e atyre që dashurohen, por fillon e shfaqet dalëngadalë me kalimin e kohës në një marrëdhënie.

Ja cilët janë burrat më dorështrënguar të zodiakut:

Demi
Burrat e kësaj shenje e dinë se ç’të bëjnë me paratë dhe i investojnë me përgjegjësi. Por nëse një shpenzim i caktuar lidhet me komoditetin e tyre, nuk hezitojnë ta bëjnë
Akrepi
Kjo është shenja që eksploron edhe skutat më të fshehura për të zbuluar një ofertë. Ju pëlqejnë skontot, por mbi të gjitha kursimi.
Bricjapi
Bricjapët kanë një sens të mirë kursimi sepse janë të përgjegjshëm. Nuk bëjnë kurrë blerje impulsive dhe paguajnë gjithmonë çmimin e duhur për diçka që u pëlqen vërtet.
 

Artin

Anëtar i Respektuar
Që ka meshkuj dorështrënguar ka... po disa janë shumë fare.
Unë vetë njoh disa kopracë që janë në kufirin mes qesharakes dhe të neveritshmes, e nuk di se ku t'i vësh.
Kam vënë re gjithashtu se njerëzit më kopracë, janë të shkurtër...
Këtyre të shkurtërve, mangësitë trupore u pasqyrohen edhe në karakter..
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Që ka meshkuj dorështrënguar ka... po disa janë shumë fare.
Unë vetë njoh disa kopracë që janë në kufirin mes qesharakes dhe të neveritshmes, e nuk di se ku t'i vësh.
Kam vënë re gjithashtu se njerëzit më kopracë, janë të shkurtër...
Këtyre të shkurtërve, mangësitë trupore u pasqyrohen edhe në karakter..
Thyeje kete pershtypje se njoh une nja dy zgalloper te gjate more qe se fusin doren ne xhep sikur kane neperken atje:p:D
 

Artin

Anëtar i Respektuar
Thyeje kete pershtypje se njoh une nja dy zgalloper te gjate more qe se fusin doren ne xhep sikur kane neperken atje:p:D
Nuk jam shprehur mirë, sepse duhet të shtoja fjalët "në përgjithësi" dhe "shumë të shkurtër" ... por mendova se do të kuptohej ajo që thashë.
Sa për përshtypjen, këtë nuk e ndryshoj dot, sepse u besoj instinkteve të mia, por edhe përvojës jetësore.
Në përgjithësi, njerëzit e gjatë më duken me shpirtmëdhenj e me karakter, kurse ata që janë shumë të shkurtër, më duken më kopracë... e njerëz të vegjël edhe në karakter.
 
Top