• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mesazhet e fundit qe keni neper Tel, Email, Fv e me gjere :P

Darius

DENY IGNORANCE
Edi jam! Te lutem laj duart shpesh. Mos leviz nga shtepia per qejf. Hap dritaret sa te mundesh. Ruaju nga informacioni i rreme. Mos ki frike, po bej shume kujdes. Per cdo shenje merr 127. Te perqafoj nga larg!

Si mund ta bllokoj qe mos te me vijne me?? 😈😈😈
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Nuk ishte i fundit por i pari per sot.
Te perqafoj fort- nga mami.
Tani raporti prinder femi eshte pak i cuditshem.
Dmth me para me merrnin ne telf,se ata kane mall une irritohesha.
Tani me shkruajne sms une irritohem. Jonse si dua. Si bllokoj dot. Do me mungonin.
Por thashe eshte i cudtshem raporti.🤷
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Exchange embelsirash....diabet vetem me foto 😂

62A9955A-74F9-474D-BA09-1D2EFA1D1402.jpeg
 

Arditi0007

THAT'S ALLL FOLKS! THE END!
Ora 7.24
Une: Zemer si je si kalon ne pune? Fjete mire naten?
Sot po ndjehem me mire nga dje, me i forte. Kshu qe, ne te ka marre malli.... 🥰 Te dua, zemer!


Ora 13.22
Ajo: Me vjen mire, Diti. E dija se do besh mire. Fjeta mire por prape e lodhur ndjehem dhe jo me disponim te mire. Tani qe ndihesh me mire, shko bli buke dhe qumesht per femijet.... Shihemi 😘

Ora 13.24
Cilet femije?

Ora 14.38
Bleve qumesht? Jam per rruge....

Ora 14.39
Je nisur apo?...

Ora 14.46
Nja 10 min dhe do jem ne shtepi....
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Nga @Soulmind, disa filozofira të bukura për ndërrim mëndje, por pa sukses. 🤣
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Nga @Soulmind, disa filozofira të bukura për ndërrim mëndje, por pa sukses. 🤣
jeta eshte e gjaaaateeeeee.... ca do bejme vitet tjera qe na kane ngel?! do i zgjerojme filozofirat lol lol
 

Desa

Temet Nosce
Me, feeling haunted by the ghosts of the past 🤔
Edhe pse kanë kaluar dy dekada, ende e regjistruar në sistemin zviceran! Wthh?! 🤣🤣


6E8315F9-B2F8-439A-8651-F92B052B5F46.jpeg
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
sa kohe pa SMs.dhe ndjej malle. :p
Si u be kjo kohe kaq e gjalle,e heshtur ne rrjeshta e pa fjale,tashme ne s`kemi tjera dit ne kalandar. hahahahaha.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Nuk kam...sepse tani qe jemi ne karantine, njerezit jane shume bizi dhe te ngarkuar me pune dhe nuk kane kohe per mua :p
 

MaYaDa

Don’t touch!
Top shop: ky produkt esht me kaq % ulje bla bla blaa...
Shyqyr qe ket here derguan sms se na lujten mendjen me ato telefonatat!
 
Top