• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Meryl Streep: Cigarja dhe alkooli më shkatërruan ëndrrën

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Meryl Streep: Cigarja dhe alkooli më shkatërruan ëndrrën
Aktorja hollivudiane Meryl Streep mund të mos iu japë përshtypjen e një femre që ka abuzuar me alkoolin apo cigaren, por në fakt e vërteta është ndryshe, pasi ajo ka fajësuar të shkuarën e saj të “errët”, ku si pasojë nuk mundi të bëhej një soprano.

“Më shumë kam dashur të bëhesha një këngëtare pasi kur isha e re, fillova të studioja për opera, por e lash shumë shpejt”, është shprehur Meryl, e cila ka studiuar për 4 vite rresht për opera kur ishte adoleshente. “E shkatërrova zërin tim, duke u treguar shumë e papërmbajtur me cigaren dhe alkoolin”.

66-vjeçarja ka treguar gjithashtu se është rritur pa disipline dhe se dëshironte të provonte çdo gjë kur ishte e re, qoftë edhe e keqe.

/ Top Channel
 

Aver

VIP
Titulli: Meryl Streep: Cigarja dhe alkooli më shkatërruan ëndrrën

Si soprano do te kishte mbet nje anonimus, ose do te kishte pasur fame lokale.

Si aktore e njeh e gjithe bota.

Morali - pini alkool e cigare se beheni me te sukseshem.
 
Top