• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Menyrat me te mira per te financuar startupin apo biznesin tuaj

Lesdon

Antarë i ri
Isha duhe kerkuar disa nga metodat me te mira per ta financuar nje biznes apo nje startup qe fillon, dhe pash shume mendime te ndryshme prej atyre per te huazuar nga familja e pastaj duke marr kredi ne banke, duke gjetur angel investor dhe VC dhe nje nga informacionet ishte nje doracak nga Hajdin Sejdia.

Mirepo problemi eshte se nuk po di se cila do te ishte menyra me e mire per biznesin tim. Nese keni provuar ndonje nga menyrat e investimeve, ju lutem me njoftoni.
 
Top