• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mënyra e re që këtë dimër të vishni rroba tërësisht të zeza

Katara

Antarë i Respektuar

Tani është koha e duhur që t’u kthehemi rrobave të zeza dhe të kërkojmë ide të reja të cilat do ta freskojnë dukjen tonë.
Jeni adhurues i madh i ngjyrës së zezë dhe pikërisht në këtë ngjyrë e tregoni më mirë veten?
E pra, tani është koha e duhur që t’i shikoni propozimet më të mira të veshjes tërësisht ngjyrë të zezë për këtë sezon dhe të visheni zi në mënyrë krejtësisht të re, transmeton Telegrafi.
Mu për këtë kemi vendosur t’ju sjellim propozimet e përsosura se si këtë dimër të kombinoni veshjen tërësisht ngjyrë të zezë…
Blogerja franceze e modës Aria Di Bari, adhuron të veshë kombinime elegante, andaj shpesh inspiron damat në gjithë botën.
Kjo pikërisht është njëra ndër të tillat sepse përbëhet nga rrobat klasike tërësisht të zeza, siç janë fanella me fyt, pantallona në formë cigareje me vija, xhaketa e cila ka gjatësi deri tek kërdhokullat dhe këpucë që kanë formë papuçeje. /Telegrafi/
 

Hera

Dum Spiro Spero
Ne te vertete nuk vesh dot total black ta thyej po
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Tek markat me emer e zeza eshte kryefjala e koleksioneve te dimrit neper vitrina.
 
Top