• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mendoni se stafi aop ka nevoje per ndryshime?

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Pershendje...
Doja ta hapja ket teme per dy arsye per neglizhenc nga ana e operatoreve aop ne main dhe e dyta per perzgjedhjen e tyre .
A nuk mendoni se ka ardh koha per nje ndryshim gjeneral me stafin aop ?
Nje ide mund te ishte qe perzgjedhja dhe aprovimi i marjes se nivelit 5 , te vleresohet pak me teper nga Ne . Une mendoj qe perzgjedhjen e shtimit te nje aop-i pervec regjistrimit te nick (3 muaj ) dhe perdorimit te komandava mendoj se duhet shtuar fillimisht 1 muaj . Kjo lloj forme tregon se sa aktiv eshte operi tek #shqiperia #ndihme ..dhe te vleresohet kumunikimi i tij me user-in .
Mendoj se eshte koha per nje rishikim te operatorve aop ..Ka kaq shume mangesira sa me duket se nuk e vleresojn me aq rigorozitet ate ca u eshte dhene ne besim te mire per te mbajtur ket server .
Do kisha shume deshir te diskutohej kjo ...
 

PiRaTi

Antar Aktiv
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Mendoni se stafi aop ka nevoje per ndryshime?

Jam shume dakort me kete qe eshte shkruajtur nga PiNkY dhe mendoj qe eshte shume e drejte qe ne te gjithe si Sop te rishikojm Aop-at 1 nga 1 sepse ka nje neglizhence te tepruar nga shume operartore qe kemi momentalisht!! (Perjashtoj ketu ata qe jane shtuar access kohet e fundit!!)
 
Top