• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Mendimi yt per anetarin larte teje ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

hej meqe eshte shen valentin po ma beni qejfin eee :p......cuna te ndryshem nga nj-tj....por me personalitet te lezetshem te dy.....:D (Rendex-Angel)

Dying poet u bere moderator shoh....urime gezohem :D
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Paska ndryshuar pseudonimin, me pelqen ne mendime dhe ka nje avatar shume te bukur :)
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Unike ...Gezon respektin tim me plot kuptimin e fjales kjo antaria siper :D :D
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

e kam xhan sensun...
me fal hartin
atehere, i sakte ne disa lexime qe kam lexuar.. me shume se njoh...
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Po vras mendjen ca masteri po ben ky lart lol
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Erdha erdha mos ma mbyll deren :p :p
Lab i poshter me zemer te madhe :D
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top