• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mendimi yt per anetarin larte teje ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Vajze matjane, shembullore!! Me pelqen te lexoj mendimet e Jey, eshte vajze e matur, inteligjente dhe me sens humori.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Elushja kam vene re respektohet dhe vleresohet nga te gjithe.. kjo do te thote shume...

gjthss me aq sa e kam lexuar: e matur dhe me edukate, ka kulture ne te shkruar...
 

Elushe

Vogëlushe
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Komshi na vinte Leonora Jakupi dhe Ilir Shaqiri te shtunen qe vjen, a je per noj valle apo jo? Me kete rast me jep edhe Jimmy Choos qe me ke premtuar :D

Anetarin lart e kam komshi. Shembull e mer e gjithe lagja :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Mosha
36
Vendndodhja
Braila Romania
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ky lart ka i arke me birra 1 shishe vodka dhe 1 pakete malboro borxh .Ky tipi lart ,domethen besi esht cun njish :)
 
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

duket si 'hard' ... po eshte cun flori :)

ps e kisha per hardin

devil : nuk e njoh mire... po na fotot kam kuptuar se i pelqejne vendet e bukura
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

hypim ne te njejtin stacion....

VIRTUAL e kam fjalen :) stacioni Forumor...

Njeri i objektivave... sweet ndoshta... :D
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top