Mendimi yt per anetarin larte teje ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Endrra

VIP
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ky eshte Berats me Gjak shqiptari ...do isha kureshtare ka ne Berat dhe gjak tjeter ? lol
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Enderra ka filluar te behet e miqesuar me te gjithe,ne fillim ishte me e ashper...
 

Endrra

VIP
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Gloom ka fillu me nderru mendim per mua....Bizzarre e gjitha :)
 
Redaktimi i fundit:

Didi

C'est la vie.
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Enderres i pelqen te ngrej forumin ne kemb :p
 

Endrra

VIP
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Pikes ei ke ren lol aahahha

Didit i pelqen te me ngacmoje ,,kaq sdi gje tjeter per kete :p ahaah
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

person shume modest
 

Kejla

Anëtar Aktiv
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

e dpd..............mire fare
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Flisni shqip aman...Dpd,pssh etj etj...

Kejla,nuk eshte shume aktive,shkruan pak e nuk merr pjese ne debate qe te jape dicka nga vetja...
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

no coment .. se njoh
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ia kam friken....
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ylli shume i mencur edhe un ja kisha pas i cicke friken Endrra :p
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

me sa kam pare komentet anetare NJESHE :)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Dyshe ...................
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ja ka qefi me e njy gishtin :p
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Me dhimet i shkoj jeta tu tjerr lesh lol
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Duket qe eshte nga veriu,reagon me gjaknxehtesi...
 

Endrra

VIP
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Djale i kompletuar dhe i qete...se dija qe paska dhe nje faqe te tij gjith temperament :)
 

Morena

...Δʝɛя...
Re: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Endrra???
Endrra?
Hemmm Endrra me kane thene person i mire po me ate firme
Bahhhh prap sme pelqen partizane me befsh kur te duash :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

I ka munguar forumit,i ka dhene hare e buzeqeshje cdo dite...
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top