• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mendimi yt per anetarin larte teje ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Endrra

VIP
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ky eshte Berats me Gjak shqiptari ...do isha kureshtare ka ne Berat dhe gjak tjeter ? lol
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Enderra ka filluar te behet e miqesuar me te gjithe,ne fillim ishte me e ashper...
 

Endrra

VIP
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Gloom ka fillu me nderru mendim per mua....Bizzarre e gjitha :)
 
Redaktimi i fundit:

Didi

C'est la vie.
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Enderres i pelqen te ngrej forumin ne kemb :p
 

Endrra

VIP
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Pikes ei ke ren lol aahahha

Didit i pelqen te me ngacmoje ,,kaq sdi gje tjeter per kete :p ahaah
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

person shume modest
 

Kejla

Anëtar Aktiv
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

e dpd..............mire fare
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Flisni shqip aman...Dpd,pssh etj etj...

Kejla,nuk eshte shume aktive,shkruan pak e nuk merr pjese ne debate qe te jape dicka nga vetja...
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

no coment .. se njoh
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ia kam friken....
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ylli shume i mencur edhe un ja kisha pas i cicke friken Endrra :p
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

me sa kam pare komentet anetare NJESHE :)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Dyshe ...................
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ja ka qefi me e njy gishtin :p
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Me dhimet i shkoj jeta tu tjerr lesh lol
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Duket qe eshte nga veriu,reagon me gjaknxehtesi...
 

Endrra

VIP
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Djale i kompletuar dhe i qete...se dija qe paska dhe nje faqe te tij gjith temperament :)
 

Morena

...Δʝɛя...
Re: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Endrra???
Endrra?
Hemmm Endrra me kane thene person i mire po me ate firme
Bahhhh prap sme pelqen partizane me befsh kur te duash :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

I ka munguar forumit,i ka dhene hare e buzeqeshje cdo dite...
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top