• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mendimi yt per anetarin larte teje ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Smirnoff

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Nuk e Njoh
 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Lol :p:p Endrrimtare :))
 

sensuu

sweet
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

uaaaa une enderrat i bej realitet...
qenke sybojqiell...komplimenta :p
 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Flm :)edhe ti shum bukur ke dal :p:p:p
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Nuk e njoh....ndonje antar i ri do jet patjeter :)
 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

hera dyt qe jam ketu... :) Nje her ne 2008 dhe tani :)
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Nuk e njoh kete me shume se tri vjet hahhahahha dhe s'me duket edhe aq e keqe hahhahahha
 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

jo aq e keqe por jo aq i keq :) se na bone femer
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

E kishte per mua ai siper teje Dinamo :p......Ndoshta ske qen jo shume frekuentues temash??
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ky siper mir dinamovit por dhe milanist looooool na mbyten milanistat :p :p dinamo


Bela si per her nice :)
 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Jo si kam pas qef.... vetem te futbolli lexoja :) tani po me terheq me keto lojrat shum te lezecme :)

---------- Post added at 11:01 ---------- Previous post was at 11:00 ----------

hahahahah /cs access #shqiperia add ReNdEx Level Milanis :)))
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Qenka i apasionuar pas futbollit/shkence nxora :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Morna goca e HIP-POP-it :D :D
 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

shum te veshtir e pate Zhade :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Anetar i ri se njoh...
 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Shpresoj do nihemi:p:p

kam par shum postime te ketij antari dhe me duket serioz :D
 
Redaktimi i fundit:

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Mendjen futboll e paska.

Sa shume tifoza qe paskemi, ky po qe quhet tifozlllek!!
 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Vajza Drejt Henes :p:p
 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Nuk e Njoh...:)
 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Me mire von se kurr :)
 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Te falenderoj per mendimin tend Ndaj meje :) Uroj Te Njoh te gjith avash avash :)
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Mekujton kohet e bukura kur rrinim tek dani kapedani LOL
 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

hahahah nuk harrohen ato kohe :)
 

Alessia

What I do is who I'm .
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

nuk e njoh fare...
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top