• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mendimi yt per anetarin larte teje ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Te pakten i ka dal merzija
4 cereku te keqes
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

mendon qe jam mis3c dhe i poshter
paska ngel ne vend me mendimet
pffff
 

ShkodranNe

Dwell in possibility
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

paska mesuar shprehjen "pfff" sikur e kishte inat ,ncncnc

kam pas shume rrespekt..........
 
Redaktimi i fundit:

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Shqip,ndryshe vjen fshesa
sme pelqejne firmat e reja
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

ka pas shume respekt dhe redaktuese e mire e posteve
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

kjo nejsja lart:merr flak kot si shkrepse vendi
 

ShkodranNe

Dwell in possibility
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

ahh evi , ca ti them me une ktij??
me mbaruan mendimet :(

gjithsesi do i them qe e kam shume xhan edhe i uroj naten e mire :)
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

i uroj miremengjes me diell mqs henen e pa
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ndonjehere di te jete edhe i dashur...
 

MasteR

I'm offline
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

me pelqejne mendimet
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Me duket i ''vockel' ndonjehere....
 

MasteR

I'm offline
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

E paska myt me postime e reputacion :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

I pelqen bota e kompjuterit...
 

MasteR

I'm offline
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

I perserit shume here te njejtan mendime :p
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

ky don shum te dashuren e ti i dashuruar laluuuuuuuu
 

sensuu

sweet
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

kjo me shkrin se thot shpesh laluuuuuuuuuu LOL
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

sensuu ne fillim e kam kalu per djal ahahahaah
AHAHAHAH kjo ka qene fjal e hapur si lali un e kam be lalu :p keshtu sme ngacmon kush lol
 

sensuu

sweet
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

ua pse se flas fjale te pista LOL .......
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

me ate babgjysh qe kishe ven lol si cun me dukeshe ahahahahah sensuu goc me humor
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Shkodrane,e di vete ti...
 

sensuu

sweet
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

shkodrane eshte bere shume serioze..ka qene ne fakt....po rme duket e merzitur
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Sensuu,duket qe se vret mendjen...
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top