• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mendimi yt per anetarin larte teje ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Me duket se i pelqejne bjondet,vec bjonde ve ne avatar...
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Jep mendime te kota noj her...
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

''E papjekur''...
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

nuk e mendoja se ishte fyese :confuzed:
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

E pjekur Gloom ...( s'ke pse ofendohesh lexo mir c'kam shkrujt se juve duhet me ju be qefin qe ta kesh mir :) )
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ska komunikim fare,shume tangerllek...Akull

Gata,mjauuu,me pelqen...
 

Aren

Anëtar i Respektuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

e shkathet dhe e formuar si karakter me aq sa kam lexuar nga shkrimet e saj...mjauu mi :)
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ka filluar si GLOOM rikthen temat e vjetra
flm
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

E ke pershtypjen anasjelltas
dikur me tha qe se 'njihja'
 

ShkodranNe

Dwell in possibility
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

"duhet" ta kete zemren e mire...(gjithmone nese e ka nje te tille)
por qe eshte shume i poshter
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Sado qe sme ka mik se di pse ende sheh prof tim
pfffffff
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

i merr gjerat perseprapthi,Si gjithmone,si tani
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

tere complimente goca sonte,grz
bashkevuajtese e turnit te 3
 

ShkodranNe

Dwell in possibility
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

te lutem,i meriton... si kostum te rrine :D
po sti thashe une kush do ti thote ;p

ska shume komunikim....
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Komunikimin? e ka 5 yje!
po te rene ne shesh ama...
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top