Mendimi yt per anetarin larte teje ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

sensuu

sweet
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

gloom shume e frekuenton forumin por prape ngelet misterioze nuk thote asgje per vete.....pas kaq shume kohesh na u prezanto pak
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

I vendosur
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Plakushi si ata pleqte eshte...i papritshme ne menyren e pergjigjeve te tij te sakta :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Hard...Ka ironi dhe humor thumbues...
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Qenka kthyer nga pushimet....
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

misterjoze
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

al kapone cun shum i mire :D xhan xhan
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Romeo i koheve moderne...
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Cun i mir dhe puntor :p :p
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

chatist forumist fesbukullist tera i ka laluja ahhahahah rendex
 

sensuu

sweet
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

grricese....po kam mendimin se eshte goc shume qejflie........
 

*romeo*

Anëtar i Respektuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ilusion vajze shume e embel dhe shume e respetuar nga un:rose:
sensua nuk e njoh
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Nga cati kam heq dor :p :p Tani jam futbollist dhe furomist :p :p :

Mendimet me te mira shkojen per kte vajz :D Per snow kjo :d

Per romen mendoj se ka ber plazh pa na thirrur :p :p :p

Sensuu e kam qejf kte goc e kam then :)
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Vdes per kotelet i ka qejf :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Mbaroj fare sidomos per shkodranet qe i kam debules :p :p :p :p

Person i vecant :D
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Shkodrane,mistrece...
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Do marr burr vlonjat...Dhe kesaj do ja gjejme nje vlonjat...
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Mace,mace pisssss,pissssssss,pisssssssss cka dollapi qe leviz,eshte miuuuuuu,kacamiu,gjithe pjatat i lepiu....
Gata sa here e shoh me kujton kete....
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

GLOOM ka shum energji ...goc energjike ..
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top