• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mendimi yt per anetarin larte teje ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

sensuu

sweet
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

gloom shume e frekuenton forumin por prape ngelet misterioze nuk thote asgje per vete.....pas kaq shume kohesh na u prezanto pak
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

I vendosur
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Plakushi si ata pleqte eshte...i papritshme ne menyren e pergjigjeve te tij te sakta :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Hard...Ka ironi dhe humor thumbues...
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Qenka kthyer nga pushimet....
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

misterjoze
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

al kapone cun shum i mire :D xhan xhan
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Romeo i koheve moderne...
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Cun i mir dhe puntor :p :p
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

chatist forumist fesbukullist tera i ka laluja ahhahahah rendex
 

sensuu

sweet
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

grricese....po kam mendimin se eshte goc shume qejflie........
 

*romeo*

Anëtar i Respektuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ilusion vajze shume e embel dhe shume e respetuar nga un:rose:
sensua nuk e njoh
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Nga cati kam heq dor :p :p Tani jam futbollist dhe furomist :p :p :

Mendimet me te mira shkojen per kte vajz :D Per snow kjo :d

Per romen mendoj se ka ber plazh pa na thirrur :p :p :p

Sensuu e kam qejf kte goc e kam then :)
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Vdes per kotelet i ka qejf :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Mbaroj fare sidomos per shkodranet qe i kam debules :p :p :p :p

Person i vecant :D
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Shkodrane,mistrece...
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Do marr burr vlonjat...Dhe kesaj do ja gjejme nje vlonjat...
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Mace,mace pisssss,pissssssss,pisssssssss cka dollapi qe leviz,eshte miuuuuuu,kacamiu,gjithe pjatat i lepiu....
Gata sa here e shoh me kujton kete....
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

GLOOM ka shum energji ...goc energjike ..
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top