• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mendimi yt per anetarin larte teje ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

E ''vockel''...Alessia...

Master futet pa rradhe..
 

sensuu

sweet
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

gloom sesi eshte ........e shkathet ne pergjigje
 

AjSi

...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

sensuu eshte cokollate fare ..eshte edhe cik ironike si per doktore qe do behet :p :*
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

si nuk e vrau nje here mendjen kjo me sensu dmth??? LOL

Ajsi, ndonje here sillet jashte asaj qe eshte :D
 
Redaktimi i fundit:

sensuu

sweet
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

hardy........eshte cun shume i mire.do kisah deshire ta takoja....duket cik i ashper po mua me eshte dukur i edukuar edhe cun serioz
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

E lexoj me kenaqesi
 

sensuu

sweet
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

ajsi nje goc e shkathet ,me humor....dhe me shume ambicie ne jete kshu me duket mua :D
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Do kisha deshire ta shihja ne nje kuader tjeter,si do ishte ne ate serioz...
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

E lezetshme dhe serioze...
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

I lexoj mendimet e saj shpesh,vecse ka nje defekt - i shkruan sh gjate mendimet,kur mund ti shkruaj me shkurt :D
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Evi...C.sh.I.M...:D
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

kete lart hera e pare qe se kuptoj :p
edhe pse jam sh cun i mire LOL
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Pse thua qe sme kupton:D

Ate thash une Evi cun shum i mir...Por a e deshe shkurt??Shkurt e kishe mendimin:p
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

( mos dil nga tema ,ste ka lezet ty )
Ca ti thuash kesaj,goce per shpi :)
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Mistrec....
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

kjo lart ka 2 muaj me te njejtin mendim
MIS3C ''pffff'; :)
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Evi kjo dmth qe ske bere perparime per te ndryshuar ate mendim:p...

Evi duron shakane...
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

ehhh,kam qen off keto kohe
me fillimin e javes tjt do shofesh :djalle:
gloom ka mendime te pjekura
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Parashikoj super mistrec ne ajer...

Evi,mikeprites...
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Shkodrane,me duket me nerva...
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Po me ben presion:(...

Shkodrane,si llokum me arra...(Ka kohe qe si kam ngrene)...
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top