• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mendimi yt per anetarin larte teje ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Shkodrane,e embel si sherbet...
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ka sy te bukur....
 

MasteR

I'm offline
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Paska plas me gocat sot sa mire kur ja bejne qefin vetes :p

avatari tregon q eka kembe t ebukura :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Maniak kembesh....
 

MasteR

I'm offline
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Shume e sakt ne mendime
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ndonjehere me humor,por ka tipare te nje tipi melankolik...
 

MasteR

I'm offline
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Sensuale..........;)
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

E ka kap mbremja keq me duket...
 

MasteR

I'm offline
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

merzitet shpejt por po e le te qete
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

I sjellshem...
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Kam respekt t'vecant per kete goce. Tregon miresjellje dhe mirekuptim me te gjithe, keshtu se paku e shoh se mundohet, cilesi e mire pra.
 

ShkodranNe

Dwell in possibility
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ah lover cuni, e kemi "fanatik" te fese...:)
shume i kendshem,i shoqerueshem,ben shaka kur duhet..nje bashkebisedues i mire
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ndersa mua e saja JO
ka shume gjera me te bukura per tu vendosur :(
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Eshte lodhur keta dite,me fshese ne dore...
 

MasteR

I'm offline
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Goc e hereshme ka mundesi te behet nuse mire se keshtu i duan vjehrat rejat :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Eh pike e zeze..Vdekt vjehrra per mua:D...Une do e bej me kontrate,kush ngrihet e para ne mengjes do beje kafete(e di qe do fitoj se plakat zgjohen qe ne 4 apo 5:p)....

Master me duket se do grua te hershme:p
 

MasteR

I'm offline
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

E dua te hershme ne darke qe te bie gjum shpejt :p

Gloom me lexon mendjen shume here :D
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Aha,po ne darke duhet te jete punetore o cun:D...

Master,ka pretendime...
 

MasteR

I'm offline
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

gjen shpejt menyren per tju deviju pergjigjeve
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ka me qejf informatiken...
 

MasteR

I'm offline
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Nganjeher gabon me pergjigjet :D
 

Alessia

What I do is who I'm .
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

shoku me i mire qe kam ne forum..kisssss
 

MasteR

I'm offline
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

shume simpatike
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top