• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mendimi yt per anetarin larte teje ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

I merr fjalet ne menyren me te keqe te mundshme
edhe pse sjan shkruar ashtu
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

kur ve nje gje ne koke e ben
por per se prapthi
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

i them qe me ate qe beri....
i them dhe naten e mire
per sonte
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Me duket me nerva ose me inat....
 

sensuu

sweet
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

gloom...i pelqen shume forumi dhe rri shpenzon shume kohe ketu....nuk te ben mire per mendimin tim....nejse mendimi im ti e di vete
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

E thelle ne mendime, por edhe me humor te kendshem
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Kitrra,burre i mir...
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Kitrra burre i mireeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.....
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Evi ndonjehere mistrec...
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top