• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mendimi yt per anetarin larte teje ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Lol cesht kjo fjal manjak :p :p :p :p

Ithem ksaj siper qejfli po por manjak jo :D
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Rendex,qejfli e kerkon shume,por me duket do mbesi pa gje fare...
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

i them ksaj siper nje mos nje do me dali dhe mua duke u munduar shum del dicka e mir ne fund te mundimit qe ke ber :p :p :p :p
 

MasteR

I'm offline
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

se kuptoj nganjeher kur flet si pak me siper psh :p por o cun flori
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

po mundohem ta njoh kte antare me von jap mendim per kte :D :D
 

MasteR

I'm offline
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Se njof her e par qe e shikoj me pelqen nick dhe avatari>>>>>ishte per levina

rendex tip i shkathet e ka nga neti :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Mnedoj ta shkul pak veshin kti siper :p :p :p :p :p
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

C'me ka gjet belaja , vetem ky me del siper ..e c'ti them me un ketij :p
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

na u rit e nje vit rrapatushja
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Snow sexi woman
Aman se me ka ren tavani mbi kok qe mendoj se u rrita e nje vit :p

Per evi3 s'kam mendime ..
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

edhe se akull eshte shum shum e embel :D
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Me urren ...
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

bohh eshte e embel nuk urrehet kjo goc
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Snow me mendon te keqe...
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

JO ASPAK e shef kjo goc sme kupton kurre :S un te mendoj te forte , ke nje karakter te vecante , je nje goc me pretendime din cfare do nga jeta, por te keqe ty kurre
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Snow,po beja shaka moj:D....

E kendshme..
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

lol e vec per shaka se mar kete un se kjo vec serjoisht flet :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Goc me humor....
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Nuk e njoh,por ne 2-3 postime kam vene re,qe si pelqen ti bejne replike...
 

Lion1

Anëtar i ri
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

pozitiv :D
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Une di qe skam
po mendoja se mund te kishte kjo lart
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top