• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mendimi yt per anetarin larte teje ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Romeo e ka ne terezi :D
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Me mire ...
 

MasteR

I'm offline
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

MaSter ku e pe ndryshimin ti or vlla se ke 1 muaj qe e shpreh
Besoj se e kupton vete qe kur ta kam thene per her te pare

Nejse per sa kemi fol respekte
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

MaSTter hapju shoqerise,mos aludo

ERDHI KJO
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Sdo me eci dita sot mqs tha kjo keshtu
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

një person i respektueshem, me vjen pak keq qe nuk e kam njohur mire qe ne fillim....
Por si i thone një fjale: Me mire vone se kurre :)
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

sa do qe te kaloj love jep kurajo gjithmon .. nese sdo e kishte love do ishte një engjell
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Prap kjo ketu su lodh
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

wooow tere keto dite skam qen :( djal i lig
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Harrove dhe i poshter LOL LOL
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

shum cun i mire :)

p.s snow ne fakt e kemi ven re.....:kiss
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Shum e kandshme me pelqejn arsyetimet e saj.
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Flet puro ne dialekt...
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Bloom te ben nervat fertele :D
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Pffffff...Cyber...Mendje lig ne cdo gje e ne cdo kuptim:p
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ka filluar po më del në endërr kjo ''pffffffff'' LOL LOL
Kjo është goxha vajzë , me difektin e vetëm që është vajzë . Nëse do të ishte mashkull do të ishte goxha intelektual . Femër edhe e zgjuar ???? ''pffffffffffff''
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Nuk arrite te ndahesh nga mua dhe fillove te shikosh femrat si meshkuj :( i pa shpiiiiiirt

Leo pfffffffff
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Hahahha,Iron perdor ate e me dy pika,ne kete menyre thekson fjalen taman ne gjuhen shqipe...

P.S.Iron,vec femrat mund te kene kete gje,gezohu sic gezohemi dhe ne per ju,qe jeni...Te zgjuar...

Cyber...Me fal qe ndoshta krijova ''kriza ne cift'',nuk doja,sjam nga ato qe prish lumturine e tjereve...
 

*romeo*

Anëtar i Respektuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Gloom na mbeti ne forum duhe ti gjejme burre:p:p shaka kjo mos u keq kupto ;) je vajze shume e mire edhe pse ti me urren
shume:kiss:shoke:
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ky lart ka aftesi shume te mira per ''telepati'',gjynah qe i ushtron vec me veten...
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

....gloom....nuk e ekzagjeroj kur them, koncentrat mendimi i padiskutueshem...une e respektoj jashte mase.....
 

*romeo*

Anëtar i Respektuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ky lart ka aftesi shume te mira per ''telepati'',gjynah qe i ushtron vec me veten...
Bombe keq mos te vij moj por nga njehere ja fut komlet kot por vari lesht me mire nuk ja vlen te meresh me disa persona qe ju ka ik bleta me kohe gjynah per ty se je dhe adoleshente .............................
 

vitk

Anëtar i Respektuar
Titulli: Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

ore ke pare ti qe ky romeua është rob i mire
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top