• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mendimi yt per anetarin larte teje ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Kjo lart doka kiss.... e lezecme goca.... ne biseda normal.....
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Kjo lart doka kiss.... e lezecme goca.... ne biseda normal.....
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Kush e duro ket tani :p
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Kush e duro ket tani :p
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

E ka kap keq me mu pa arsye pasi kam respekt per ket lart... :)
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

E ka kap keq me mu pa arsye pasi kam respekt per ket lart... :)
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Mendoj ta bej tani kissss shkodrane :D
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Mendoj ta bej tani kissss shkodrane :D
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Shume mire qe putheni por s'eshte kjo tema e duhur :p

Rendex i mire eshte..ose duket...me shume i keq...:p
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Shume mire qe putheni por s'eshte kjo tema e duhur :p

Rendex i mire eshte..ose duket...me shume i keq...:p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Mistrece embel me nje humor terheqes :D
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Mistrece embel me nje humor terheqes :D
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ke thene shume pak :p

Mendjemadh :D
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ke thene shume pak :p

Mendjemadh :D
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ka humor ..por ndonjeher postimet e saj i lexoj dhe njeher sepse nuk e kuptoj fare kur shkruan ..ngaterrohet shum :p
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ka humor ..por ndonjeher postimet e saj i lexoj dhe njeher sepse nuk e kuptoj fare kur shkruan ..ngaterrohet shum :p
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

E simpatizoj shume :) Me pelqen natyra e saj...
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

E simpatizoj shume :) Me pelqen natyra e saj...
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Boh te dyja keto siper si kam inkuadruar fare...duhet te nxjerr ndonje mendim ne vazhdim LOL

ps siper siper
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Boh te dyja keto siper si kam inkuadruar fare...duhet te nxjerr ndonje mendim ne vazhdim LOL

ps siper siper
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ky s'me pelqen fare ...Shkrun shum pa kuptim ...
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ky s'me pelqen fare ...Shkrun shum pa kuptim ...
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top