• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mendimi yt per anetarin larte teje ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pra loja eshte keshtu thuaj mendimin per ate qe ke lart ne kete rast jam un cfare mendim ke per mua :p
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Mendimi yt per anetarin larte teje ?

Pra loja eshte keshtu thuaj mendimin per ate qe ke lart ne kete rast jam un cfare mendim ke per mua :p
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Se di mire por mendoj se lojra te tilla nuk para lejohen ne forum sepse krijojne chit-chat me njeri-tjetrin...
Gjithsesi, per ty Snow mendoj se je karamele :) dhe se vdes per chipsa :p
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Se di mire por mendoj se lojra te tilla nuk para lejohen ne forum sepse krijojne chit-chat me njeri-tjetrin...
Gjithsesi, per ty Snow mendoj se je karamele :) dhe se vdes per chipsa :p
 

sensuu

sweet
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

love......e paarritshme :p
 

sensuu

sweet
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

love......e paarritshme :p
 

MasteR

I'm offline
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ste njohh zdi ca te them :D
 

MasteR

I'm offline
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ste njohh zdi ca te them :D
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Mjeshter si vet emri!
 

MasteR

I'm offline
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Per evi3 erdhi momenti te them mendimin tim ee je njesh jo se ke fol mir per mua po se me ke ndihmuar shume here per shum gjera ne forum dhe te flm per kete respt
 

MasteR

I'm offline
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Per evi3 erdhi momenti te them mendimin tim ee je njesh jo se ke fol mir per mua po se me ke ndihmuar shume here per shum gjera ne forum dhe te flm per kete respt
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Akoma nuk kam krijuar opinion per te :gjujpeshk:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Akoma nuk kam krijuar opinion per te :gjujpeshk:
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

....seriozitet i madh....
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

....seriozitet i madh....
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Kush je ti ? :p
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Kush je ti ? :p
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

BlacK DeviL se cme kujton ky muve :S nice t-shirt
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

BlacK DeviL se cme kujton ky muve :S nice t-shirt
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

E kam shume perzemer kte Vajze :)
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

E kam shume perzemer kte Vajze :)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Eshte i ri ne kete forum
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Eshte i ri ne kete forum
 

Bambolita

Reborn!!!
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

zgjuarsin sja mohon dot njeri
eshte dhe shum i qet si person
 

Bambolita

Reborn!!!
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

zgjuarsin sja mohon dot njeri
eshte dhe shum i qet si person
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

EH bAMBOLITA - PO ME KUJTOHET NJE KENGE E BLEONA QERRETITt : " e kam qefin qefin timmmmmmm dhe nuk pyes asnjeri" ahahah keshtu eshte dhe bambolita jone ka qefin e vet dhe spyet per njeri..pastaj....dinamike , moskokcarese mbi te gjitha ti thot gjerat troc fare....boh dhe komplekse si natyre pak [ mos e ngateroni me faktin se ka komplekse si tip jooooo ka natyre komplekse}
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

EH bAMBOLITA - PO ME KUJTOHET NJE KENGE E BLEONA QERRETITt : " e kam qefin qefin timmmmmmm dhe nuk pyes asnjeri" ahahah keshtu eshte dhe bambolita jone ka qefin e vet dhe spyet per njeri..pastaj....dinamike , moskokcarese mbi te gjitha ti thot gjerat troc fare....boh dhe komplekse si natyre pak [ mos e ngateroni me faktin se ka komplekse si tip jooooo ka natyre komplekse}
 

MasteR

I'm offline
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Se njoh shume por nga komentet qe kam lex duket nice
 

MasteR

I'm offline
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Se njoh shume por nga komentet qe kam lex duket nice
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top