• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mendimi juaj lidhur me Levizjen e Vetvendosjes

Dilematiku

Antar Aktiv
Deshta thjsht me dite endimi ne secilit nga ju se qa mendoni per aksionet qe i marrin aktivistet e kesaj levizje, veprojne drjet apo nuk veprojn duhet te jen me tolerant nuk duhet te jen pra me pak fjal pershkruani kete Levizje ashtu si ju e perceptoni pa imponime.

Mire u lexofshim !
 

gafi

Anëtar i Nderuar
mendimi im personal ne lidhje ne kete levizje eshte se nuk duhet sulmuar eulexin dhe me u demtu veturat por nese duhet me u konfrontu me dike atehere duhet me shku tek udheheqesit tane politik .
 
Private conversations
Help Users
    Top