Mendimi i çastit.

Xhelozi

Staf në FV.AL
Cna myti lemza eee
Cabin Fever Reaction GIF
 
Eshte e çuditshme sa kameleon eshte njeriu, per situata te njejta ka metra te ndryshme gjykimi, per te mos thene diametralisht te kundert!
Nejse, kane arsyet e tyre dhe te drejten e tyre te mendojne si te duan, une nderkohe kam te drejten time gjithashtu qe ti quaj dyftyresh ose hipokrite per te mos i perkufizuar akoma me keq!

PS-I kujt eshte ky mendim do thoni ju?
He pra thuajeni, pyesni, jepini mos ngurroni😝

I Lev Ndokes natyrisht😂
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Eshte e çuditshme sa kameleon eshte njeriu, per situata te njejta ka metra te ndryshme gjykimi, per te mos thene diametralisht te kundert!
Nejse, kane arsyet e tyre dhe te drejten e tyre te mendojne si te duan, une nderkohe kam te drejten time gjithashtu qe ti quaj dyftyresh ose hipokrite per te mos i perkufizuar akoma me keq!

PS-I kujt eshte ky mendim do thoni ju?
He pra thuajeni, pyesni, jepini mos ngurroni😝

I Lev Ndokes natyrisht😂
E paske nis me nge lool
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Kam blere ca snicel,te shkoj ti pjek.
Por vapeee kush rrine siper tiganit tani ne 40 grade.
 

Cold_Girl

Baby Girl 🙊
Une nuk heka dore!
Thjesht u lodha duke pritur duke e ditur se nuk do kthehet.
Asgje!
U lodha duke u treguar e mire ...
U lodha duke fal cdo here kur gabo...
U lodha duke u kujdes...
U lodha duke u merakos...
U lodha duke te menduar ty para vetes...
Nderkohe qe kjo lodhje sja vlen aspak...
AMA nuk pendohem sepse une dua te miren per njerezit qe dua.
I dua ata pavaresisht gabimeve,te metave...
I dua ata per ate qe jane,jo per ate qe une dua te jene.
Nuk kerkoj ndryshimin tek ata.
Por kerkoj te njejtin perkujdes,dashuri,ngrohetesi,perkushtim,merak dhe kerkoj te me duan per ate qe jam.
A mos kerkoj shume?
P ty te duket shume ?
E di pse?
Ndryshe nga ti une nuk kam nevoje te mi thuash sepse une i kuptoj vete.
Te rrespektoj dhe kam perkujdesje per cdo gje tenden.
Kujdesem per menyren sesi sillesh,sesi vepron,sesi ecen,sesi ha...
A Po behesh pis...Pastrohu te lutem
Naten mbulohu se do kesh ftohte...
Ne makine kujdes,mos ec shpejt te lutem sepse mund te demtohesh.
Mos u shoqero me njerez te demshem...
Duhan,alkol mos se do te demtojne shendetin.
Mos bertit,mos u acaro sepse vetem streso veten...
Mos bej kete,mos bej ate te gjitha per te miren tende...
Te gjitha kujdesem vetem pa patur nevojen te me thuash,e nese une ta kerkoj te duket shume.

Mos me ler vetem...sepse kam nevoje per lumturine tende.
Mos me ler vetem...sepse kam nevoje per syt e tu,buzeqeshjen tende.
Mos me ler vetem...Kete te kerkova
Tu duk shume?
U merzite nga perkujdesi qe kisha per ty?
Me thoje,me tregoje dhe une do ta ndryshoja.
Qe ti te ndiheshe mire.

Vetem mos te me lesh vetem te kerkova...
Mesa duket dhe kjo tu duk shume...

Nuk e di...
Prita...
Po pres...
Nuk e di...
 
Ca ndodhi dmth...
Sot ne bregdet fryn shume ere qe nga velipoja e deri ne durres.
Jane futur per tu lare dhe kane qene duke u mbytur.
Njerezit jane kapur dore per dore deri te ata qe po mbyteshin dhe i kane shpetuar
 

jana80

Super Moderator
Sot ne bregdet fryn shume ere qe nga velipoja e deri ne durres.
Jane futur per tu lare dhe kane qene duke u mbytur.
Njerezit jane kapur dore per dore deri te ata qe po mbyteshin dhe i kane shpetuar
Brv.
Thnx levoyageur per pergjigjen
 

jana80

Super Moderator
Ti per mua je INSTITUCION ne kete forum😁
Gjithmone kenaqesi te te lexoj🤗
Ja tani me bllokove .. sdi cte shkruaj ...
Edhe pse je shume,po shume bujar ne koment te falenderoj sh per fjalen e mire 🤗 pasi nje fjale e mire i ben mire edhe me te mirit jo me mua.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Ti nuk ke iden si jam une!
Kam1te keqe fal shum here
Kam edhe nje te mir kur te heq vizen
Nuk kthehem me mbrapa.
 
Top