• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mendim i castit?

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
po mendoj per celin tim.

aq sh shume kujtime dhe foto te bukura kemi gjate ketyre 2 viteveeeeeeee qe me be me me humb, do qaj 1 jave :(
 

JordanBelfort11

I am watching you!
Vendndodhja
Tirane
Kur prezantohet nje mashkull ne forum:
3 Like
13 mireseardhje
.... shnet.

Kur prezantohet nje femer ne forum:
685 like
587 komente (423 i ben vec Tiku)
1 udhetim cift
3 topa te arte
2 oscar
3 grammy
1 kredi te bute per shpi nga bashkija Etj
Edhe kerkojne barazi gjinore ne fund... 🙁
🤦🏻‍♂️
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Qe kam nje gatim te tere, qe me pret prape ne vazhdimsi.
Se di pse nuk marre nje vendim, qe darken te pakten o te Krishtelindjeve o te vitit te ri ,ta festojme jashte.
Por s`di ,ndoshta qe femije me kane ngele ajo atmosfera familjare,gatimet,ngrohtesia e tyre ,dhe brenda ne shpin tende,bashke me familjen.
Ama shume lodhese pergaditja dhe gatimet,sidomos kur dy te tilla jane brenda 10 diteve. :))
 
Top