• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mendim i castit?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Ahahah, femer pa komplekse. Me pelqen, shpresoj qe ky vullnet te reflektoj edhe te anetaret te tema e gjoksit, a po nin @Ivy me ty e kam.
Te kishe dicka do te te thosha hajde te na rroj vallahi,por se si di pse kupton perseprapthi ca gjera.
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Gezuar 8 nentorin

Yllin me 5 cepa
Do ta ve ne ball
Do ta ruj në zemer
Deri sa te vdes
Me m’ni mu marr pall
Fute meth, e bane ves
Gjysen merre n’dark
Gjysen mjes per mjes
N’qoft se t’duket pak
Fute me gjith streh
Ne mas shkoft der n’fun
Po ta shtyjm pak ne
Yllit me 5 cepa
Veni dhe nji bisht
Merr nji deg nder plepa
Por te trash 5 gisht
Hapi mir ti gishtat
Hapi, mos ke frig
Merr tan komunistat
E futja nga nji çik
Fute mas u druj
Bane kyt sakrific
Per partin e juj. 😂😂😂

#OdaBejtave
FB_IMG_1573233614692.jpg
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Ora 22:45 dhe mua me eshte tek me ly thonjt. Perfundimisht mund te konkludojme qe une s’behem me, truni im ka ik per pambuk!

AB6D5DEF-0AF8-4D8F-8AB3-126F9EA87ADB.jpeg
 

Hilarious

Buzeqeshja nuk simbolizon lumturi, simbolizon forc
Staf në FV.AL
Mosha
22
Vendndodhja
Vlore
Jam vetem ne shtepi ,ne mendje te kam vec ty ,mezi po pres te kthehesh ,Dori kthehu tiiii
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top