• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mendim i castit?

DeliriumMind

I can't decide if I need a hug or 2 weeks of sleep
Kohet e fundit po qesh pak sepse u lodha duke u sforcuar.
Por kur me ndodh ama, me len nje shije te embel jo vetem mua
 

titan

Veni, Vidi, Vici
E di cpo mendoja per nje cast ?!
Mbi ju anetare me kaloi mendimi.
Ka dite qe forumi po me pelqen shume.Ka nje lloj fryme pozitive dhe deshira e shume anetareve eshte e perqendruar ne argetim,ndryshe nga shume here qe luftojne njeri tjetrin pa arsye.
I shoh anetaret te grupuar ne dy grupe.Ata qe ndihen te plotesuar dhe sillen shume bukur e thjeshte dhe ata qe jane njerez te ndihen bosh dhe i bejne gjerat shume te veshtira.
Sigurisht grupi i pare eshte me i madh dhe jane admirim komplet ne syrin tim.
E meritoni nje falenderim qe perplasemi me mendimet tona te perditshme ne kete ambjent.
Kur do plotesohemi bashke se ngelem Duke mos u takuar ne mjegullen Londineze lol lol
 
  • Haha
Reactions: Ivy

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Sdi pse mu kujtuan disa fragmente tbisedes me mamin.

e takon 1 shoqe si je ca ben?
-Gocen si e ke? Andej eshte akoma? nfund botes?
-jo jo eshte afru
-ah sa mir. a ka gjet naj pune e?
-jo ka shku me be doktorature
-ou? paska ndrru profesion? Hajd ja befte Zoti mar.
-Jo jo ska nderru po po ben prap per degen e vet.
-e shkreta. u be cope tu studiu. po kur do dali npune?
-ajo ka 8 vjet qe puno. ka studion e vet tani.
-aaa. po fol mi gru. ajo boka miliona.
-sbehen aq kollaj milionat.
- ehu 1 projekt bo 10 milion
-po burri ca i puno?
-njesoj si ajo. bashke punojne.
-a i lumte. ne burre ne pune ne pa dynjo me sy

🤣🤣🤣🤣🤣
une me lot. Me lot jam tu qesh dhe nderkohe qe e shkruaj
😂😂😂
 
Top