• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mendim i castit?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Mbani mend njerez qe veprimet tuaja jane rezultatet qe do te merrni.
Vleresoni gjithcka qe keni ne kohen e duheur per mos ta vleresuar kur e keni humb se ne fakt humbja vjen si mosvleresimi ne kohen kur e keni.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Mbaje shtrenguar fort mbas vetes ate qe te thote se do te te telefonoje dhe pastaj te telefonon vertet. Pa pritje te kota sepse pritjet i bejne keq zemres.
Mbaje shtrenguar fort ate qe te pyet nese ke uri, nese ke ftohte, nese ke frike. Qe shqetesohet sesi je, pa ate menefregizmin qe eshte ne mode qe te jesh menefregist do te thote te jesh i forte. Sipas meje do te thote te jesh idiot, por kjo eshte nje tjeter teme.
Mbaje shtrenguar fort ate qe te pyet nese ke mberitur ne shtepi sepse duke e ditur se je e sigurt mund te flere i qete.
Mbaje shtrenguar ate qe kur te sheh, buzeqesh pa turp, sepse nese shikohet dicka e bukur, buzeqesh instiktivisht dhe turpi hidhet tej.
Mbaje shtrenguar ate qe te thote gjera te rendesishme edhe pse eshte heret, edhe pse nuk eshte rasti, edhe pse eshte me mire te dyshosh. Le tu besojme se gjerat e thena papritur, perballe, pa racionalitet qe thuhen pa u shtuar asgje, jane me te bukurat.
E te tjeret?
Te tjeret mund te shkojne ne fund te botes, sepse jemi femra jo shoqeri bamiresie qe shperndan dashuri tek ata qe nuk na duan!

-web
 

Frank

Ashtu, kështu...
Mbaje shtrenguar fort mbas vetes ate qe te thote se do te te telefonoje dhe pastaj te telefonon vertet. Pa pritje te kota sepse pritjet i bejne keq zemres.
Mbaje shtrenguar fort ate qe te pyet nese ke uri, nese ke ftohte, nese ke frike. Qe shqetesohet sesi je, pa ate menefregizmin qe eshte ne mode qe te jesh menefregist do te thote te jesh i forte. Sipas meje do te thote te jesh idiot, por kjo eshte nje tjeter teme.
Mbaje shtrenguar fort ate qe te pyet nese ke mberitur ne shtepi sepse duke e ditur se je e sigurt mund te flere i qete.
Mbaje shtrenguar ate qe kur te sheh, buzeqesh pa turp, sepse nese shikohet dicka e bukur, buzeqesh instiktivisht dhe turpi hidhet tej.
Mbaje shtrenguar ate qe te thote gjera te rendesishme edhe pse eshte heret, edhe pse nuk eshte rasti, edhe pse eshte me mire te dyshosh. Le tu besojme se gjerat e thena papritur, perballe, pa racionalitet qe thuhen pa u shtuar asgje, jane me te bukurat.
E te tjeret?
Te tjeret mund te shkojne ne fund te botes, sepse jemi femra jo shoqeri bamiresie qe shperndan dashuri tek ata qe nuk na duan!

-web
Robt kam fillu me te dasht!
 

Vvetoni

Larguar
Sduhet me qene as psikolog, as filozof, as gjeni, as ekspert per me ndegju hallin e dikujt.

Duhet me kan veç njeri.
 
Hmmmm.....se mbaj mend kur e kam bere per here te fundit por tani me shkrepi te dal e te eci ne shi.
Po bie nje shi i imet por i vazhdueshem qe duket sikur me thote-
Hajde po ta mbajti!
Kaq dua une 😁
 

NGU

Angel😈
Ngu me ke mke majt me goj ke # Shqip ri ? Mdul qepare po isha buzy me t’then..
Hahah mbej tag se sdo e kisha pa:p
Ja se po ta them..Tha Franku po iki, e i thash rri se je si Vie ti. Thot ika e rrin edhe i ore:p
Kjo ishte:)
 
  • Haha
Reactions: Vie

Vvetoni

Larguar
Duhet të kem qenë shumë i çmendur për të shkruar një poezi 33 strofëshe për dikë, duhet përndryshe njeriu normal nuk do të e bënte këtë.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top