• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mendim i castit?

Daisy

Anëtar i Respektuar
paskemi te njejtin problem 😂,une i heq emocionet para pasqyres 😂😂😂 bej nje monolog te fuqishem e te dhunshem me veten dhe pastaj veproj 😂😂😂😂
jo aty vetem suvatohem lol

mos fol me veten eshte shenje e keqe ja ik lexo tek xhindet lol lol
 

Hilarious

🇽🇰🇦🇱
jo aty vetem suvatohem lol

mos fol me veten eshte shenje e keqe ja ik lexo tek xhindet lol lol
ahaha jo dhe ato me duhet te lexoj une dhe pastaj te me pushtojn ,ca e pushtuar jam nga erresira une 😂,dhe xhindet me mungojn 😂😂😂 hajd te me lidhin pastaj 😂😂
 

Legally_Sweet

Whiskey in a teacup
Staf në FV.AL
Mami: “E... ti kategorikisht duhet te heqesh dore nga embelsirat, madje nuk do ble me gjera te embla”
Une: Hap bufene me gjet noi gje me henger.

Show me some mercy!!! 😩
0998CE21-BA2E-4619-849C-D78BAD9102E1.jpeg
 
Top