• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Meme nga duart e anetareve.

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Tip

Antarë i Respektuar
Avash nje her ti se vetem ne shpi ka te drejten tme Godasi :p jasht Joooo se na shikojn njerzit dhe bejn sehir :p

Pse kam lujt menc un tvej dor kur ka deshmitar? Sic e tha dhe vet ky kafsha @Gh0st , e rraf nshpi me shapk llastiku ose me okllahi, okllahin duhet ta perdor per dicka apo jo?! me qense sdi tbej byrek, e perdor per dhun :p
po ckeni mer qe i jepni @Imp4cT material per memen e rradhes
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top