• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Meme nga duart e anetareve.

Tip

Antarë i Respektuar
Avash nje her ti se vetem ne shpi ka te drejten tme Godasi :p jasht Joooo se na shikojn njerzit dhe bejn sehir :p

Pse kam lujt menc un tvej dor kur ka deshmitar? Sic e tha dhe vet ky kafsha @Gh0st , e rraf nshpi me shapk llastiku ose me okllahi, okllahin duhet ta perdor per dicka apo jo?! me qense sdi tbej byrek, e perdor per dhun :p
po ckeni mer qe i jepni @Imp4cT material per memen e rradhes
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Dje kur ne nje moment po benim meme,kisha bere dhe kete.E kur lexova sot qe Senseo nuk duket ne qarkullim,thashe dreqi e mori,ja ndodha te hidhej nga pallati🙃
@Frank ,@MrCool ,@Moonlight dhe @senseo
25D4A8E3-194C-430B-802C-87AE40F66A5A.jpeg
Mqs spo lexohet cfare thot Mooni po e shkruaj ketu:Rregullat jane rregulla metamorfoze,pi nje oki dhe vazhdojme
 
Top