• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Meme nga duart e anetareve.

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Tip

Antarë i Respektuar
Hapet linja e re e gomones Myzeqe - Kamez express per vetem 30 minuta! Biletat me cmime okazion - vetem 500 Lek te vjetra!

Mund te preni dhe abone mujore sic ka pre @Gh0st per vetem 10.000 Lek!!!


Debi2.jpg
 
Last edited:

Alesia

SwEET aS SuGar, CoLD aS IcE
Une sbera gje Luze, tkam dhene llafin nuk te bej me meme. :p
sben me ti po te nxi o i shkret, ta versula Jorinen e @Tip , i mjeri ti do ngelesh me fiksime gjith jeten sic ka ngel ky qe sa her i afrohet nje femer llaftariset fillon bertet NDIHME NDIHMEEE!!!...
PO SKA POLICI QE E MER PERSIPER JORINEN :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
I feel attacked 😂😂

 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои


@Vajza me njet me postu kit far drenushe anej te kafsht u habita knej mfal a :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Screenshot_2.png
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top