• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Meme nga duart e anetareve.

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Tip

Antarë i Respektuar
@Tip mire qe u bere i gjalle vlla se na iken gjithe cunat e forumit qe u fillon emri me E:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Iniciativa ishte e qerosit vlla :p tashi tpresim car pergjigje do i japi (Z)ana E-s. Do e braktisi per na i qeros per tu hakmarr, apo... :p
 

Drejtori

Ju hengert Karanovirusi te tenave....🤪🤪
  • Haha
Reactions: Tip
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top