• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Meme nga duart e anetareve.

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Gh0st

Anetar me halle!
Me tha shpar i fjal me 32 shkronja @Monique dhe hapa fjalorin me e pa car do t'thote... Me pas fillova te kontrolloja fjal te ndryshme... Thash te kontrolloj i her car dmth @TheDevil dhe car dmth @Alesia ... Kto jan rezultatet qe mdolen

Shiko fotografinë 1693026
Hahahaha o zemra t gjitha kto t mirat une i kam? Ama daj Bruttos sja kaloj dot :p sidomos me ate ujin nga akullnaja 2000 vjeçare nga Antarktida ne Selanik :p sa per @Alesia ja kalon Luzes :p
 
  • Haha
Reactions: Tip

Tip

Antarë i Respektuar
@Imp4cT faleminderit qe ju drejtuat emisionit tone "Njerez Te Humbur"

Me lumturin me te madhe ju njoftojme se e kemi gjetur E!

15505437917_fd000f64c0_b.jpg


------------------------------


Historia se cfare ka ndodhur:

1907522_769703786479178_3916967736203464727_n.jpg----------------------


Letra qe na ka postuar E:


LetraEperZanen.jpg
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top