• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Meme nga duart e anetareve.

Gh0st

Anetar me halle!
Vendndodhja
Live fast,Die young!!
Me tha shpar i fjal me 32 shkronja @Monique dhe hapa fjalorin me e pa car do t'thote... Me pas fillova te kontrolloja fjal te ndryshme... Thash te kontrolloj i her car dmth @TheDevil dhe car dmth @Alesia ... Kto jan rezultatet qe mdolen

Shiko fotografinë 1693026
Hahahaha o zemra t gjitha kto t mirat une i kam? Ama daj Bruttos sja kaloj dot :p sidomos me ate ujin nga akullnaja 2000 vjeçare nga Antarktida ne Selanik :p sa per @Alesia ja kalon Luzes :p
 
  • Haha
Reactions: Tip

Tip

Antarë i Respektuar
@Imp4cT faleminderit qe ju drejtuat emisionit tone "Njerez Te Humbur"

Me lumturin me te madhe ju njoftojme se e kemi gjetur E!

15505437917_fd000f64c0_b.jpg


------------------------------


Historia se cfare ka ndodhur:

1907522_769703786479178_3916967736203464727_n.jpg----------------------


Letra qe na ka postuar E:


LetraEperZanen.jpg
 
Top