• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Melankoli nga Albert György

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
po kjo flet vete Abis....
koka eshte e varur dhe shpatullat jan te ulura duart e kryqezuar dhe kembet te lena pa pike kujdesi por ne pozicion ku arocentro mban peshen e trupit...peshen e asaj qe ndjen mbi shpatulla.. dhimbjen...
njekohesisht aty ku jan organet vitale eshte bosh...
bosh ne zemer..pa rrahje..
bosh ne mushkeri..pa fryme
koken e mbushur plumb.. .. mendime.. peshe..te vogel ne porpocion me trupin qe njekohesisht mun te ngjaj si nje pike qe po bie.. nga rrethi i drites.. nje pike e zeze ne mos jetes qe vazhdon per rreth..
kembet sjan lineare jan te sfashuara ..nga ecja lodhja largesia.. nga pamndesia ti ve ne funksion??
ne krahun e dx te fotos ne krh eshte imazh femre???
branx i shkrire qe te le shenj....
 
Top