• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mekati i dites....

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Mekatet e mia si mban dot ky forum :p
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Ore po tregojini jo kam ska. :p

Nuk e kam hap temen per statistika.. :p :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Mekati i dites eshte qe une fiuuu fiuuu komplet sot, s’kam bere asgje.
1572801163443.png
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
kam ln librat mbas dore....eshte nje mekat i perditshem ,por qe e kuptoj dhe veproj 😛😂
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
u ndjeva e penetruar virtualisht nga fiziku prej shefit te punes qe eshte i parezistueshem

kjo me dhemb

mendime te turpshme

ide perverte
Nuk thu shyqyr
Ke cfare te shofesh lol
Mua nje her mka ndodh dhe pasi filloj te hiqte dhe bluzen perpara meje sepse sipas tij isha "mashkull me boobs-a", nuk pranova te vazhdoja te punoja mo aty lol
 

Senseo

Ctrl Alt Del
Staf në FV.AL
@Senseo Ti mos qesh se ishte dhimbje e madhe e imja lol
2 metra
Fizik statuj
Origjin turke
Sy jeshil si smerald
Instruktor noti
Profesor lekterature
Po te ishte tullac hajde de mund te lejoja nji pik te logel loti :p gjithsesi une qesha me "mashkull me boobs-a" hihihihihh :love:
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Po te ishte tullac hajde de mund te lejoja nji pik te logel loti :p gjithsesi une qesha me "mashkull me boobs-a" hihihihihh :love:
Ti kishte pre sic i thash un, do e kisha heq dhe un bluzen ndoshta lol
 
Top