• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mediat serbe reagojnë ashpër ndaj flamurit shqiptar në Kuvendin e Maqedonisë

legjenda

Tetova
Kryetari i zgjedhur i Kuvendit të Maqedonisë, Talat Xhaferi ka vendosur flamurin shqiptar në zyrën e tij në Kuvend. Menjëherë pas këtij veprimi kanë reaguar ashpër mediat serbe
Media e Beogradit, “b92” ka raportuar për këtë vendosjen e flamurit shqiptar në zyrën e kryetarit të Kuvendit të Maqedonisë, transmeton Express.

“Xhaferi në kabinetin e tij ka sjellë dy flamuj, atë të Shqipërisë dhe të Maqedonisë. Ato i ka vendosur në afërsi të pikturës së Nikola Martinoski”, shkruan kjo media.
http://www.gazetaexpress.com
 
Top