• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mediat greke: Po vjen era luftë në Maqedoni

legjenda

Tetova
Pak ditë më parë, Greqia kishte ndërmarrë një nismë për ngritjen e disa çadrave, në rast se në Maqedoni do të “shpërthente” luftë civile. Por mbrëmë, ministri grek i Punëve të Jashtme, Nikos Koxias, ka thënë për mediet se janë kundër atyre të cilët “mendojnë dhe ëndërrojnë për destabilizkm të Ballkanit” dhe ndërrim të kufijve.
“Greqia dhe kjo, gjithashtu, ka të bëjë me fqinjin tonë verior – është fuqimisht në dobi të stabilitetit të rajonit. Ne jemi fuqimisht në dobi të unitetit të unitaritetit të Maqedonisë, ne jemi të vetmit të cilët madje as sot nuk përzihen në punët e saja të brendshme, dhe ne do ta mbrojmë ekzistimin e saj”, tha Koxias. Sipas tij, “tani jemi në erën ku ka stabilitet, e cila kërkon stabilitet në rregullat ndërkombëtare dhe në zbatimin e raporteve ndërkombëtare, por para së gjithash, kërkohet respekt i madh ndaj kufijve”, ka shtuar më tej ministri grek.
http://www.shqiptari.eu
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Ore mos e ngateroojne me eren M.T keta greket se s'ka mundesi. ;)
 
Top