• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Më thuaj ç’këpucë vesh, të të them çfarë tipi je…?!

Katara

Antarë i Respektuar

Psikologët e Universitetit të Kanzasit kanë arritur të zbulojnë tipin e personave, duke u nisur nga stili i këpucëve që ata veshin. Në studim morën pjesë 63 studentë. Nga vullnetarët u kërkua, që të veshin ato këpucë me të cilat ndiheshin më mirë dhe që përdornin zakonisht.
Këpucët praktike u përkasin personave të këndshëm.
Këpucët e shtrenjta tregojnë se ata fitojnë një shumë të mirë parash.
Cizmet e shkurtra vishen nga personat, që kanë një personalitet agresiv.
Personat tejet ekspresivë veshin këpucë me ngjyra.
Këpucët, që në dukje nuk janë të rehatshme, i veshin personat e qetë.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Keto qe qenkan foto ,qenkan te pa shije.
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
praktike /të rrafshëta/..... ia vlen.
 

Vvetoni

Larguar
Nuk mundësh me lujt futboll me këpuca për punë, kur thotë njeri, merrni vesh edhe ju!
 
Top