• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Me than hec regjistrohu se te japim varese free...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Sweetness

*Some Kind of Wonderful*
Edhe erdha une yxhym..ishalla spo dalin mashtrusa se bej namin :grusht3:

Jam Sweetness..mos tju genjej emri jam dhe pak si shum Bitter po me karar kuptohet

varesen e dua kshurrofshi shum
:puthje:​
 
Titulli: Me than hec regjistrohu se te japim varese free...

Mire se erdhe ne forum ,sa per varset free mbaruan :p
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Pe: Me than hec regjistrohu se te japim varese free...

Sa pak e dashke :p Mire se ke ardh :D e mir se te rrish pa per varsen kismet :p
 

Apsara

Anëtar i ri
Pe: Me than hec regjistrohu se te japim varese free...

Uff ca mashtrusish eee Mua me premtuan bylyzyk swarovski ky haromsi e ka fajin ta dish :p
 

Sweetness

*Some Kind of Wonderful*
Pe: Me than hec regjistrohu se te japim varese free...

i raft plasja se nuk mallkoj me sic kam pas mallku qafsha ...... !

haha

:nxef:
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Pe: Me than hec regjistrohu se te japim varese free...

Urno ku e ke :p


E mos thuj Mashtrus :p Aspara ti do presesh deri sa te dali rroga :p neser :p
 

Sweetness

*Some Kind of Wonderful*
Pe: Me than hec regjistrohu se te japim varese free...

ku ma paske gjet fiks..ti je artist mer

:shoke:
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Me than hec regjistrohu se te japim varese free...

Mire se erdhe kalofsh mire
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Me than hec regjistrohu se te japim varese free...

Mire se erdhe dhe kalofsh bukur ne mesin tone .
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Pe: Me than hec regjistrohu se te japim varese free...

Mire se na erdhet , Kalofshit sa me bukur ne mesin tone. :p:p
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Me than hec regjistrohu se te japim varese free...

 
Last edited by a moderator:

iLirjam

Antar i fv.al
Titulli: Pe: Me than hec regjistrohu se te japim varese free...

Ska varse,,Na ka ngelur vetem kjo perparse :dhurate:
:stelle:
 

Sweetness

*Some Kind of Wonderful*
Pe: Me than hec regjistrohu se te japim varese free...

ju qekeni sa te mir si spaskam ardh me para...do kerkoj nai gjo tjeter heres tjeter....

rrofsh per kte delen ilirjam :p
 

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Me than hec regjistrohu se te japim varese free...

Mire se paske ardhur po shume kerkonke,futu nje here pastaj shohim e bejme
 

Apsara

Anëtar i ri
Pe: Me than hec regjistrohu se te japim varese free...

Ufff Godiva bere cbere more varsen plus bonus... ate bylyzykun tim e ka pare kush?
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Pe: Me than hec regjistrohu se te japim varese free...

Se nga ma zun syt se di :p Por gjithsesi kontrollo iher se mos e gjen :p
 

Sweetness

*Some Kind of Wonderful*
Pe: Me than hec regjistrohu se te japim varese free...

ore ktu qekan shume korrekt...po te kerkoj kte ma jep njeri???????????
shume thnx pafshi vec dit te bardha :p
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Pe: Me than hec regjistrohu se te japim varese free...

Mir se vjen .

Ti a don me na dhon neve naj gjo ? . :p
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Pe: Me than hec regjistrohu se te japim varese free...

Problemi madh per 1 Lexus RX qe do ti :p pfff kemi sa te duash sjemi kurrnac :p :p

Ja kshu sic e do ti e ke :p

 

red_bull

Antarë
Pe: Me than hec regjistrohu se te japim varese free...

hi Sweetness shpresoj te jesh mir, te uroj mire se ardhjen ne kete forum. :p kujdes mos me harosh ate shoqen qe mthe :D
 

Sweetness

*Some Kind of Wonderful*
Pe: Me than hec regjistrohu se te japim varese free...

BlacK DeviL shko mer ke klubi rremes kerko ca te dush te kam qeras...paguj i cik ne fund po spertove..me sill dhe i shishe uji

red_bull rrofsh rrofsh ja si ne shpin tate po rri..jam rehatu :p pa merak i thash asaj shoqes...i dhash dhe numrin sonte do tmarr ne tel tha
 

Sweetness

*Some Kind of Wonderful*
Pe: Me than hec regjistrohu se te japim varese free...

Dhe se harrova ...HaRoMsI nuk di per kta tjeret po ti qeke shume korrekt ndaj te propozoj per admin serveri dhe forumi se ti plotesoke kushtet ne ven

:qesh:
 

LoSsT

VIP
Pe: Me than hec regjistrohu se te japim varese free...

Sa dashke nga jeta. Welcome.
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Me than hec regjistrohu se te japim varese free...

lol qe t je fillimi te keqes un e di :p ku vete ti terheq kemben ;p e tere chati fb vete me pa hahhhaha sweet po pe ndonje unaz me djamant hidhe ket nga mua :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Me than hec regjistrohu se te japim varese free...

Kur qel shelnja rrush e merr 1 ksi varese

p.s mire se erdhe
 

Sweetness

*Some Kind of Wonderful*
Pe: Me than hec regjistrohu se te japim varese free...

o LoSsT po gjeja me e keqe qe mund ti besh vetes eshte mos kerkosh ate qe do se ashu e ke te sigurte 100 % qe ske per ta marr...Mgjth une nga jeta du dhe me shume..sma merr menia te te interesoj po ta thash meqe e kishe permen :p

Loverboy leje mos u shqeteso se celen ato ca the ti e kane emrin edhe varsen e mora...

:flutur: Snowwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww haha kam gjakun si sherbet pranej me ndjekin....degjo pa merak do ta gjejm dhe ty i unaz diamanti mo e vri menien hic! Na thuj ca e do platin , flori te bardh ca lloj prerje diamantin..a e do dyngjyresh se nuk tallemi ne knej :pPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

:p hahaha :p
 

PUPA

Antar Aktiv
Pe: Me than hec regjistrohu se te japim varese free...

ahahahahahah postimin e par ty po ta dedikoj dhe para se me u prezantu vet lol
 

Sweetness

*Some Kind of Wonderful*
Pe: Me than hec regjistrohu se te japim varese free...

tdu dhe une qe ktu ne jupiter..nga jupiteri ke hena nga hena aty ku je ti

:puthje:
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Pe: Me than hec regjistrohu se te japim varese free...

Cer dashnije modhe ju ka hyp ju dyjave siper :p :p

/me e hudh tek kjo tema kte posht per tpa kush o me e shkatha per ta kap :p

 

Sweetness

*Some Kind of Wonderful*
Pe: Me than hec regjistrohu se te japim varese free...

hahahaha ke medreseja e ke ble kte ti re?? duket qe nje her ti lash duret ikin guret bllokohet dhe lavamani! po te miren na dashke ti re...edhe sa te kam levdu haromso ske cik turp..ta marr kush te doj tashi

hahaha :pPPPPP
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top