• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Më të shëmtuarit jemi të hënën në mëngjes!

Arfenilla

Themelues i Forumit
Më të pabukur ndjehemi të hënën në mëngjes – për këtë kompanitë që shesin prodhime për bukuri bash në këtë ditë bëjnë më së shumti reklama për produkte.Problemet më të shpeshta: si ta shkurtojmë lodhjen?E hëna në mëngjes për askënd nuk është e dashur. Jemi në shpejtësi të madhe që të bëjmë grimin si duhet, shumë të lodhur për të shkuar në fitnes dhe të vijmë në vete nga vikendi.Edhe një arsyes për të cilën e urrejmë të hënën: një studim ka zbuluar, që jo vetëm se ndihemi më të shëmtuar, por që këtë fakt e shfrytëzojnë edhe kompanitë të cilat prodhojnë produkte bukurie dhe në këtë mënyrë fitojnë në pasigurinë tonë.Studimi i cili është bërë në një medium londinez, është bërë për të zbuluar se kur femrat ndihen më pak tërheqëse dhe që këtë pikë të dobët ta shfrytëzojnë për kompanitë të cilat shesin produkte bukurie. Femra nga 18 vjeçe e më shumë janë pyetur kur ndihen më pak tërheqëse për tu zgjedhur momenti i duhur për reklamë.Shkaqet janë më të shpeshtat stresi, mungesa e motivimit edhe fizik edhe emocional i vikendit që vërehet në fytyrë. Në anën tjetër, femrat më së miri ndihen të enjten, kur ditët e punës janë para fundit, ndërsa vikendi në dukje.Edhe njëri informacion edhe tjetri përdoren në këto kompani. Në disa situata është më mirë të ndikojnë në mundësinë e myshterisë kur ndihen keq, ndërsa në disa raste më së miri është të ndikojnë në ta që të ndihen të lumtur dhe me vetëbesim.Kështu e hëna bëhet dita kur myshteritë janë më pak të vullnetshëm që të bëjnë diçka që përsëri të jenë të bukur, andaj mesazhet e reklamave fokusohen në atë se si femrat të duken më të mençura, se si më shpejtë të bëhen gati dhe si të organizohen që të arrijnë rezultat të mirë. Atëherë është më së miri të ndahen këshilla dhe forma për korrigjim të shpejtë të grimit dhe veshjes.Në anën tjetër, të enjten më së miri do të ishte që të reklamohen aktivitete lidhur me dukjen, si të vishemi për vikend dhe ku të bëjmë pazar. Të enjten më së shumti paguhet të jepni këshilla ku është më së miri të shkoni të bëni Pazar dhe si të visheni për aktivitete të ndryshme gjatë vikendit.B lajmi
 

Aver

VIP
Titulli: Më të shëmtuarit jemi të hënën në mëngjes!

Propozoj qe ta largojme diten e hene nga kalendari.

e shtune, e diele, e marte, e merkure... etj.
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Më të shëmtuarit jemi të hënën në mëngjes!

Se kush agjensi kozmetike i ben kto investigime e nxjerr kto perfundimw se di.
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Më të shëmtuarit jemi të hënën në mëngjes!

Ti devil si te duket vetja te henen? Apo si gjithnje del pa krehur?
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Më të shëmtuarit jemi të hënën në mëngjes!

Ti devil si te duket vetja te henen? Apo si gjithnje del pa krehur?
Si gjithnje eshte shum specifike! u skam dal nej her i krehur Monique i rregulloj floket me dor :D
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Më të shëmtuarit jemi të hënën në mëngjes!

une te henen psh ndihem Top on Top,...se jom e lame , me thonjte e prere , me floket e paster dhe pa morra. fustani eshte i hekurosur , dhe pa zhubra,

me pak fjale te henen ndihem zot sa e bukur,,,bir nona vet
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Më të shëmtuarit jemi të hënën në mëngjes!

Lum si ti ashtu u ndjefsh perdite lol
 

Jetmira

..........
Titulli: Më të shëmtuarit jemi të hënën në mëngjes!

"Edhe me Gazeta te vishesh,per mua je femra ma e bukur nbot"
Kshu mka then njoni.
P,s tgjith njesoj jemi ska tbukur e tshemtuar
 
Top