• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Me pas frik me hy ke ndihma nga ircop-t si mendoni

KissShpirtoo

Anëtar Aktiv
[ 14:12:02 ] <@dicka_ndryshe> bre bre
[ 14:12:04 ] <+BOSS> ka iku mer ja qifsha fisin
[ 14:12:08 ] <+BOSS> kush eshte ky
[ 14:12:10 ] <@dicka_ndryshe> jo kshu o cuna
[ 14:12:14 ] <+BOSS> SE JA QIVA ROBTE
[ 14:12:28 ] <@brb> ca ka mer
[ 14:12:30 ] <@brb> ca u bo
[ 14:12:41 ] <[MENTION=11408]kinezi[/MENTION]> ue ue ue
 
C

calvin

Pe: Me pas frik me hy ke ndihma nga ircop-t si mendoni

marre ky fjalor te perdoret ne ndihme dhe nga 1 oper. pf..
 

TimiShijaksi

Anëtar i ri
Pe: Me pas frik me hy ke ndihma nga ircop-t si mendoni

Hoqa Boss nga Aop tek #ndihme #stafi e #shqiperia. Po u fut tek ndihme i kerkoni pa u merzitur qe nuk lejohet te rri aty edhe tek stafi gjithashtu. Po abuzoi me i dhen vetes voice o kick me opermode mjafton te lajmeroni root o te shkruani ktu e pastaj do merren masa.
 

TimiShijaksi

Anëtar i ri
Pe: Me pas frik me hy ke ndihma nga ircop-t si mendoni

Boss u hoq Aop nga #stafi #ndihme e #shqiperia. Po u fut me zor mjafton ti folni si njerez e ti thoni qe nuk ka akses aty e po abuzoi do merren masa. Mjafton te folni me root o te shkruani ktu. Kur ta shikoj on line do i flas vet...
 

KissShpirtoo

Anëtar Aktiv
Pe: Me pas frik me hy ke ndihma nga ircop-t si mendoni

bera kete ankes qe te jepet nje denim ati po spo shof gje besoj pra qe kur te shajn dhe aop-at mos ti denojm u pa puna se kshu i bie flm
 
Top