Me merr malli per...

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Per energjit qe ndonjehere me lejn lol
 

VIP

V.I.P
Për kohët kur kishim raste gëzimi familjare,pasi mblidheshim të gjithë e luanim.
Tani janë larguar njerëzit:);).
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
,,,,furishem bie shi,nje mall lind dhe nje tjeter vdes! :))
dhe keshtu krijojme boten e ngjyrave te emocioneve,mallit dhe nostalgjise....
Por prape bie nje shi i furishem.
 

Bebw

🍅🍌🍎🍒🍑🫐🍇🥕
Staf në FV.AL
S/M
Më merr malli për asgjë 🙂
Jan kaq shumë sa më mirë nuk zgjedhë asnjërën
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Kam mall për të djeshmen e ikur,
për ato lot emocionesh,
e qeshje përqafimesh.
Kam mall për betejat,
për fitoret e humbjet
Kam mall për
atë që isha,
për atë që njoha,
për të gjithë ato
që dje takova
për ato që putha
dhe për ato që urreva
për çdo gjë që dje e pata
por sot,
nuk e kam më...
 

VIP

V.I.P
Sa herë ktheja kokën,e shikimi im haste shikimin tënd.
Sa herë ktheja kokën me shpresë se ti do ishe aty.
Eca mbrëm,me shpresën se ti do ishe përsëri aty.
Por nuk ishe!!
......
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Per frymzimin dhe inspirimin.
Ska gje me acaruese kur t'mungon heyecanlı( ku)(se s'po me vjen fjala shqip) n'pune.
 

Bebw

🍅🍌🍎🍒🍑🫐🍇🥕
Staf në FV.AL
S/M
Më merr malli për buzëqeshjet e ngrohta
Tani që rritesh vetëm fytyra të vrenjtura ,të menduara dhe të trishtuara shikon
 
Top