Me kalimin e kohes...

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
V.I.P
Me kalimin e kohes mesohesh me cdo gje. Ste ben pershtypje me as vetmia as dhimbja.
 

Lauri

Anunnak
Me kalimin e kohës, vetëm po konsumoni ditët e jetës tuaja. ?
Allegria ???
 

Desa

Felix - Culpa
.... bëhesh si koha. Herë le gjurmë e herë kalon pa u ndie fare!
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Me kalimin e kohes vlereson cdo gje qe te rrethon dhe jep sens cdo vendimi qe ke marre
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Me kalimin e kohes pjekesh, e sheh qe duhet te behesh me katil nganjehere, ti thuash butesise shihemi me vone, kur kam nevoje prap per ty, eja.
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Me kalimin e kohes na shtohen thinjaaat???
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Me kalimin e kohes sikur te lene dhe memoria ?
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Me kalimin e kohes,njeriu duhet te vleresoj me llogjike te ftohte nese se ka bere kur ka qene i perfshire brenda nje situate.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Koha ky pjalm mirazhesh....sot ketu,neser atje....:)) Ikones qe shenderrohen ne kujtime...NE dhe KOHA.
 
Top