• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Me kalimin e kohes...

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Me kalimin e kohes,rritemi.
Me kalimin e saj mbi lekure,ne shkruajme vargjet tona.
Me kalimin e saj nder rete e dendura te shpirtit,ne mesojme te notojme ne dallget e saj....

Me kalimin e kohes ,mesojme te duam kohen dhe ta shijojme,,,,si e vetmja dashuri qe s`te tradhton,por pas te kthehesh kurre s`te lejon. :))
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Me kalimin e kohes e kupton qe serioziteti duhet perdor ne vende te caktuara:p
 

lovely

Anëtar i ri
Mosha
35
Vendndodhja
GENOVA
Me kalimin e kohes ...

me kalimin e kohes doo te kuptosh kohen qe humbe duke mos denjuar te perqendrohesh teksa bisedonit ne nje grup shoqeror te ngushte
do te ndjehesh i lene menjane ,,,nje njeri pa influence ne shoqeri
 

Vajza

Staf në FV.AL
Vendndodhja
Struga
Me kalimin e kohes .. sa me shum rritesh aq me shume te humbet pafajsia. Do mesosh te duash veten. Do e dashurosh cdo pjes e jotja ,paversishte sa defekte ne te do te kesh.Do jesh e qet me ndergjegjje te paster.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Me kalimin e kohes kupton sa shume kohe ke harxhuar me gjera dytesore,
Se te shumten e rasteve e nuk e ke shijuar te tashmen duke e patur mendjen tek e shkuara apo e ardhmja
Se nuk ke patur sy e mendje per te pare te mirat qe te rrethonin per gjate jetes, dhe e kupton vetem pasi i humb!
Me kalimin e kohes kupton se do doje gjithmne te kthjeje koken pas per te rregullaur shume gjera, por asnjehere s'do jete e mundur.
 
Top