Me kalimin e kohes...

jana80

Super Moderator
Themelues
me kalimin e kohes nis numeron thinjat... rrudhat ... disfatat dhe arritjet.. meson te behesh nje mates e bilancon peshat specifike per te lehtesuar shpirtin e kupton se je lodhur aq shume per te bere portofolin e rende e ne fund ajo peshe ska asnje peshe...
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Cdokush e nxjerr ftyren e vertete
KOha ja u Cjerr maskat qe mbajne
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Me kalimin e kohes njeriu e kupton qe jeta eshte faza faza, enderrat qe i kishte vite me pare, ca e bejne te qeshin !
 

Hera

Banned
Me kalimin e kohes te dua akoma me shume
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Gjerat ndryshojne...
 

ZHIGO

Stumblin' in
V.I.P
Me kalimin e kohes edhe shpirti behet me i rende. Me kalimin e kohes kupton qe jo sh gjera ndryshojne por njerzit po. E nese ndryshojne ndodh sepse dikush lendohet, dikush nk gjen me gezim, E dikush tjeter rrezohet per tu ngritur me ndryshe, me i forte, me guximtar pa harruar asnjeher dhimbjet qe jane si nje lokomotiv e qe as koha nk arrin ti fshij.
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Me kalimin e kohes edhe shpirti behet me i rende. Me kalimin e kohes kupton qe jo sh gjera ndryshojne por njerzit po. E nese ndryshojne ndodh sepse dikush lendohet, dikush nk gjen me gezim, E dikush tjeter rrezohet per tu ngritur me ndryshe, me i forte, me guximtar pa harruar asnjeher dhimbjet qe jane si nje lokomotiv e qe as koha nk arrin ti fshij.
Mos dil kunder meje.?
 

Hera

Banned
Me kalimin e kohes .....
 

Ledia

Bote ku i ke fsheh njerezit e mire??
Me kalimin e kohes...

...do kuptosh qe vetem ai qe eshte iafte te te doje me gjithe te metat e tua,pa pretenduar te te ndryshoje,mund te te jape te gjithe lumturine qe kerkon...
 

Monique

With or Without u
Me kalimin e kohes edhe shpirti behet me i rende. Me kalimin e kohes kupton qe jo sh gjera ndryshojne por njerzit po. E nese ndryshojne ndodh sepse dikush lendohet, dikush nk gjen me gezim, E dikush tjeter rrezohet per tu ngritur me ndryshe, me i forte, me guximtar pa harruar asnjeher dhimbjet qe jane si nje lokomotiv e qe as koha nk arrin ti fshij.
Me kalimin e kohes kupton se dhimbjet na tjetersojne ne menyren si zgjedhim te sillemi , por thelbi yne mbetet i njejti


kaq do shtoja....
 

Hera

Banned
Me kalimin e kohes ... vjen ora e drekes
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Kupton që gjëja gjëja më e bukur nuk është të dalësh mbrëmjeve me shoqërin nëpër lokale apo disko, por të gjesh gruan me fëmijët që mezi presin të përqafojë dhe të pyesin sesi shkojnë dita. (atë që dëshiroj sot)
 
Me kalimin e kohes
...durimi eshte si nje mine e fshehur brenda teje qe vlen deri sa nuk ka shperthyer ende!...
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Me kalimin e kohes sheh dhe kupton qe ne fillim, njerezit i mashtron e jashtmja e nje personi, pastaj deshperohen me te brendshem e tij. Kjo eshte jeta.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Me kalimin e kohes meson shkelqyshem,se si te fshish cdo gje qe koha e rremben me `dhune`. :))
 

milva

Anëtar Aktiv
Faleminderit NO per mikpritjen...kam pasur shume probeme dhe fatkeqesi keto vite qe as hasmi mos i paste...nuk hyja askund!Te pershendes!
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Me kalinin e kohes monda sa po vjen e po behesh e mire

Apo @Monique se harrova :)
 
Top