• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Me kalimin e kohes...

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
me kalimin e kohes nis numeron thinjat... rrudhat ... disfatat dhe arritjet.. meson te behesh nje mates e bilancon peshat specifike per te lehtesuar shpirtin e kupton se je lodhur aq shume per te bere portofolin e rende e ne fund ajo peshe ska asnje peshe...
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Cdokush e nxjerr ftyren e vertete
KOha ja u Cjerr maskat qe mbajne
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Me kalimin e kohes njeriu e kupton qe jeta eshte faza faza, enderrat qe i kishte vite me pare, ca e bejne te qeshin !
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Me kalimin e kohes te dua akoma me shume
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Gjerat ndryshojne...
 

ZHIGO

wish me well...
Me kalimin e kohes edhe shpirti behet me i rende. Me kalimin e kohes kupton qe jo sh gjera ndryshojne por njerzit po. E nese ndryshojne ndodh sepse dikush lendohet, dikush nk gjen me gezim, E dikush tjeter rrezohet per tu ngritur me ndryshe, me i forte, me guximtar pa harruar asnjeher dhimbjet qe jane si nje lokomotiv e qe as koha nk arrin ti fshij.
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Me kalimin e kohes edhe shpirti behet me i rende. Me kalimin e kohes kupton qe jo sh gjera ndryshojne por njerzit po. E nese ndryshojne ndodh sepse dikush lendohet, dikush nk gjen me gezim, E dikush tjeter rrezohet per tu ngritur me ndryshe, me i forte, me guximtar pa harruar asnjeher dhimbjet qe jane si nje lokomotiv e qe as koha nk arrin ti fshij.
Mos dil kunder meje.😈
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Me kalimin e kohes .....
 

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤
Me kalimin e kohes...

...do kuptosh qe vetem ai qe eshte iafte te te doje me gjithe te metat e tua,pa pretenduar te te ndryshoje,mund te te jape te gjithe lumturine qe kerkon...
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Me kalimin e kohes edhe shpirti behet me i rende. Me kalimin e kohes kupton qe jo sh gjera ndryshojne por njerzit po. E nese ndryshojne ndodh sepse dikush lendohet, dikush nk gjen me gezim, E dikush tjeter rrezohet per tu ngritur me ndryshe, me i forte, me guximtar pa harruar asnjeher dhimbjet qe jane si nje lokomotiv e qe as koha nk arrin ti fshij.
Me kalimin e kohes kupton se dhimbjet na tjetersojne ne menyren si zgjedhim te sillemi , por thelbi yne mbetet i njejti


kaq do shtoja....
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Me kalimin e kohes ... vjen ora e drekes
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Kupton që gjëja gjëja më e bukur nuk është të dalësh mbrëmjeve me shoqërin nëpër lokale apo disko, por të gjesh gruan me fëmijët që mezi presin të përqafojë dhe të pyesin sesi shkojnë dita. (atë që dëshiroj sot)
 
Me kalimin e kohes
...durimi eshte si nje mine e fshehur brenda teje qe vlen deri sa nuk ka shperthyer ende!...
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Me kalimin e kohes sheh dhe kupton qe ne fillim, njerezit i mashtron e jashtmja e nje personi, pastaj deshperohen me te brendshem e tij. Kjo eshte jeta.
 
Top