Me kalimin e kohes...

milva

Anëtar Aktiv
...me kalimin e kohes...humbet njerezit me te dashur qe ke dhe kupton se jeta s'ka asnje kuptim pa ta!:qan:
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Me kalimin e kohes njeriu e kupton qe gjate jetes se tij ka enderruar nganjehere palidhje dhe i qeshet me ato enderra.
 

Hera

Banned
Me kalimin e kohes...

...do kuptosh qe cdo eksperience e jetuar me cdo person eshte e paperseritshme...
 

Rrelse

Zikaltër⚫?
Me kalimin e kohës:
 1. Bëhesh më e pjekur
 2. Nuk të pëlqen më muzika e lartë në ambjente të hapura
 3. Bëhesh më kursimtare
 4. Durimi soset
 5. Gjithçka që ti do është në anën tjetër të frikës
 6. Njerëzit janë si muzika...
  Disa janë një melodi e mrekullueshme e disa, shumë zhurmë për asgjë...
 7. Dashuron për atë çka është personi jo për atë çka dëshiron të jetë
 8. Je më e bindur në çfarë flet e në çfarë thua
 9. Beson më pak ( në njerëz)
 10. Dhe për ta mbyllur :
  Burrat që tallen me gratë se nuk dinë të parkojnë makinën,
  janë të njëjtët që nuk dinë ta gjejnë pikën G as me dhjetë manovra... :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Me kalimin e kohes,rritemi.
Me kalimin e saj mbi lekure,ne shkruajme vargjet tona.
Me kalimin e saj nder rete e dendura te shpirtit,ne mesojme te notojme ne dallget e saj....

Me kalimin e kohes ,mesojme te duam kohen dhe ta shijojme,,,,si e vetmja dashuri qe s`te tradhton,por pas te kthehesh kurre s`te lejon. :))
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Me kalimin e kohes e kupton qe serioziteti duhet perdor ne vende te caktuara:p
 

ltea

Anëtar i ri
Me kalimin e kohes ...

me kalimin e kohes doo te kuptosh kohen qe humbe duke mos denjuar te perqendrohesh teksa bisedonit ne nje grup shoqeror te ngushte
do te ndjehesh i lene menjane ,,,nje njeri pa influence ne shoqeri
 

Hera

Banned
Me kalimin e kohes .......cdo gje shkon ne vendin e saj
 

Vajza

V.I.P
Me kalimin e kohes .. sa me shum rritesh aq me shume te humbet pafajsia. Do mesosh te duash veten. Do e dashurosh cdo pjes e jotja ,paversishte sa defekte ne te do te kesh.Do jesh e qet me ndergjegjje te paster.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Me kalimin e kohes kupton sa shume kohe ke harxhuar me gjera dytesore,
Se te shumten e rasteve e nuk e ke shijuar te tashmen duke e patur mendjen tek e shkuara apo e ardhmja
Se nuk ke patur sy e mendje per te pare te mirat qe te rrethonin per gjate jetes, dhe e kupton vetem pasi i humb!
Me kalimin e kohes kupton se do doje gjithmne te kthjeje koken pas per te rregullaur shume gjera, por asnjehere s'do jete e mundur.
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
koha behet me e shkurter...
 

ltea

Anëtar i ri
purgatori transferohet tek ferri e ferri tek parajsa
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Qe koha eshte tantelli i dashurise sone. :))
 
Top