• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Me kalimin e kohes...

milva

Anëtar Aktiv
...me kalimin e kohes...humbet njerezit me te dashur qe ke dhe kupton se jeta s'ka asnje kuptim pa ta!:qan:
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Me kalimin e kohes njeriu e kupton qe gjate jetes se tij ka enderruar nganjehere palidhje dhe i qeshet me ato enderra.
 

Hera

Dum Spiro Spero
Me kalimin e kohes...

...do kuptosh qe cdo eksperience e jetuar me cdo person eshte e paperseritshme...
 

Rrelse

Zikaltër⚫🔵
Staf në FV.AL
Me kalimin e kohës:
 1. Bëhesh më e pjekur
 2. Nuk të pëlqen më muzika e lartë në ambjente të hapura
 3. Bëhesh më kursimtare
 4. Durimi soset
 5. Gjithçka që ti do është në anën tjetër të frikës
 6. Njerëzit janë si muzika...
  Disa janë një melodi e mrekullueshme e disa, shumë zhurmë për asgjë...
 7. Dashuron për atë çka është personi jo për atë çka dëshiron të jetë
 8. Je më e bindur në çfarë flet e në çfarë thua
 9. Beson më pak ( në njerëz)
 10. Dhe për ta mbyllur :
  Burrat që tallen me gratë se nuk dinë të parkojnë makinën,
  janë të njëjtët që nuk dinë ta gjejnë pikën G as me dhjetë manovra... :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Me kalimin e kohes,rritemi.
Me kalimin e saj mbi lekure,ne shkruajme vargjet tona.
Me kalimin e saj nder rete e dendura te shpirtit,ne mesojme te notojme ne dallget e saj....

Me kalimin e kohes ,mesojme te duam kohen dhe ta shijojme,,,,si e vetmja dashuri qe s`te tradhton,por pas te kthehesh kurre s`te lejon. :))
 

Rrelse

Zikaltër⚫🔵
Staf në FV.AL
Nuk më duhen fjalë, më duhesh ti dhe një cop det...
 
 • Më pëlqen
Reactions: Ivy

lovely

Anëtar i ri
Me kalimin e kohes ...

me kalimin e kohes doo te kuptosh kohen qe humbe duke mos denjuar te perqendrohesh teksa bisedonit ne nje grup shoqeror te ngushte
do te ndjehesh i lene menjane ,,,nje njeri pa influence ne shoqeri
 

Hera

Dum Spiro Spero
Me kalimin e kohes .......cdo gje shkon ne vendin e saj
 

Vajza

Copy
Staf në FV.AL
Me kalimin e kohes .. sa me shum rritesh aq me shume te humbet pafajsia. Do mesosh te duash veten. Do e dashurosh cdo pjes e jotja ,paversishte sa defekte ne te do te kesh.Do jesh e qet me ndergjegjje te paster.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Me kalimin e kohes kupton sa shume kohe ke harxhuar me gjera dytesore,
Se te shumten e rasteve e nuk e ke shijuar te tashmen duke e patur mendjen tek e shkuara apo e ardhmja
Se nuk ke patur sy e mendje per te pare te mirat qe te rrethonin per gjate jetes, dhe e kupton vetem pasi i humb!
Me kalimin e kohes kupton se do doje gjithmne te kthjeje koken pas per te rregullaur shume gjera, por asnjehere s'do jete e mundur.
 

I_Shemtut

Katunar Kinez
FB_IMG_1568542815606.jpg

Lol lol lol
 

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
koha behet me e shkurter...
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Qe koha eshte tantelli i dashurise sone. :))
 
Private conversations
Help Users
  Top