• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Me kalimin e kohes...

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Me kalimin e kohes...

me kalimin e kohes ... edhe ti kalon!
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Me kalimin e kohes...

Me kalimin e kohes.....cdo gje merr kuptimin e duhur.
 
Titulli: Me kalimin e kohes...

Me kalimin e kohes kupton se cdo kujtim qe dikur e ruaje me fanatizem, sot eshte zbehur dhe nuk te fal me te njejten ndjesi qe perjetove dikur....
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Me kalimin e kohes...

Me kalimin e kohes njeh me mire vetveten!
 

dangerous

Anëtar
Titulli: Me kalimin e kohes...

Me kalimin e kohes e kupton që :

Ai që më se miri të njef , ta fut pa e ndier fare . .. :)
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Me kalimin e kohes...

Me kalimin e kohes meson qe ska jet pa dimer e nga ai mbrohesh por ska edhe pa pranvere dhe po nga ajo duhet te mbrohesh pasi nga lulja me e bukur mund te zbulosh se je alergjik ...
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Me kalimin e kohes...

Me kalimin e kohes kalojne dhe njerezit ne jeten tende..Disa largohen ata te paret, e here te tjera ti. Here me arsye, here pa arsye.
Disa lene gjurme te mira, disa te keqia. Disa mbahen mend gjate, disa harrohen. Per disa je e lumtur qe i ke njohur per te tjere do kishe dashur te mos i njihje.
Me kalimin e kohes fillon te reflektosh mbi c'ka kaluar, ku gabove dhe si te mos i perserisesh apo gabime.
Me kalimin e kohes fillon e lodhesh per gjene me te vogel, fillon te dale ndonje rrudhe tek tuk.
Fillon te degjosh me shume, te flasesh me pak.
 

sensuu

sweet
Titulli: Me kalimin e kohes...

shume te verteta keto thenie dhe i kupton vetem nese i ke perjetuar :D
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Me kalimin e kohes...

Kupton qe disa ecin per perpjestim me jeten lol
 

sensuu

sweet
Titulli: Me kalimin e kohes...

me kalimin e kohes kupton se jeta nuk eshte ashu si e kishe enderruar :D
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Me kalimin e kohes...

Me kalimin e kohes mundohesh si ta ulesh kohen e kaluar e si ta zgjasesh te ardhmen....
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Me kalimin e kohes...

Me kalimin e kohes e kupton se jeta eshte sfid.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Me kalimin e kohes,behemi me te forte se koha!
Dhe kjo eshte magjia e jetes njerzore.
 

legjenda

Tetova
me kalim e kohe regullohet shum qka afqr te deshiron zemra
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Me kalimin e kohes kupton shumcka dhe del ne konkluzionet e duhura. Meson te kerkosh falje, meson te falesh, meson te jesh i mirekuptueshem dhe tolerant kur duhet...me kalimin e kohes cdo gje merr rrjedhen e duhur dhe ti rifillon te shohesh serisht ngjyrat e munguara....
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Me kalimin e kohes ...koha i jep kohe kohes per te cilen koha ka kohe
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
me kalimin e kohes kupton, se.........

Lumturia nuk varet nga kushte te jashtme, por nga faktore te brendshem.
Ajo qe na ben te lumtur ose jo te lumtur nuk eshte ajo qe kemi, ajo qe bejm apo ajo qe jemi, por eshte ajo qe ne e mendojme. :) 
Last edited:

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Me kalimin e kohes .....cdo gje shkon aty ku ish sikur kurre skish ekzistuar me pare.....
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Me kalimin e kohes kam mesuar te bej paqe me gjerat e vogla.
Kam mesuar te toleroj,te dua me shume ,me fisnikerisht dhe bujarisht. :)
Me kohen kupton se sa e rendesishme eshte te dish ta vlersosh dhe dashurosh kohen,qe dy here i njejti moment ste jepet.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Me kalimin e kohes vitet ikin ,por zgjuarsia rritet..do thot nuk humbim asgje.
 

Jetmira

..........
Me kalimin e kohes e kupton qe forumet jan humbje kohe,dhe sa me shum budallack te jesh aq me shum te vlersojn :D
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
me kalimin e kohes meson qe nese ti largohesh dhe nuk te therrasin te ndalosh eshte mire te ecesh perpara duke pare drejt rrugen qe ke nisur pa u kthyer mbrapa qofte edhe per te pare....
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Me kalimin e kohes meson se pasqyra me e paster kujt ti drejtohesh eshte ndergjegja dhe vetdijshmeria. :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
me kalimin e kohes plakesh.....
 
Top