• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Me i preferuari per ju

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Nga gjithe sportistet qe marrin pjese ne Olimpiade, per cilin keni bere me shume tifo, ose cili ju ka pelqyer me shume dhe e keni ndjekur?

Une vetem gjimnatstiken dhe notin ndjek :p
Ne listen time pervec Michael Phelps ne not, me ka pelqyer shume dhe Kristy Coventry nga Zimbabwue (por edhe jeta e saj deri tani, shume atdhetare eshte).

Ne gjimnastike me ka pelqyer Jonathan Horton, doli shume mire.
 

sec_l

NJERI I THJESHT
une ndoqa vetem Nadal tenisti spaٌoll qe tani arriti te behet nr 1 i botes ai me pelqen shum pastaj te tjerat ja nga pak kur jam ne zyr naten rri i ndjek kur ka noi qe ja vlen .
 

CannY

Antar Aktiv
Une e kam percjell me shume futbollin perkatesishte (italine ) por edhe noti ku ishte yll michael phelps :D
 
Private conversations
Help Users
    Top