• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Status
E mbyllur për postime të tjera.

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Ne jemi zbukurimi i forumit..................
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Forumi eshte varacion shume i mire per kalimin e kohes,diskutim dhe argetim.
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Argtimi sa vjen bhet dhe me i mir ne Faorumin Virtual .......
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Virtualiteti sa eshte i hidhur po aq esht dhe i gezuar....
 

ERA_VL

missing you....
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Me pare ishte ndryshe cdo gje, njerezit, natyra, koha ndersa tani ka ndryshime rrenjesore ne te gjitha aspektet.
 

diku diku

Anëtar i Respektuar
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Aspektet e modifikimit ne pergjithesi i faturohen, gjendjes psikollogjike (psicosa sociale), dores se njeriut, dores se natyres, dhe pritshmerie e nje besimi radilkal i ndryshimve te karakterit universal.
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Universi ende eshte i pa zbuluar.....
 

diku diku

Anëtar i Respektuar
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Zbulimi me i madh per njeriun do ishte te zbulonte vetveten ....
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Vetveten duhet te duash me shume se te tjeret....
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Tjeter gje kemi ne mendje tjeter gje bejem ......................
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Bejm gjera qe ndonjeher pendohemi mbrapa...!
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Mbrapa nesh gjithmon mbet nje kujtim i bukur ..............
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Bukuria e gjerave nuk varet nga paraqitja e jashtme... :D
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Jasht ben fresket ....
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Fresket ishte mbremjeve ne fshat...
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Fshati ka nje natyr te paster.....
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Paster flasim gjuhen shqipe...
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Shqiperia ime Shqiperia e bukur historike............
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Historia e Ballkanit eshte e bastarduar...
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Bastradim.. vjen nga fjalori italishtes............
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Italishten nuk e njoh si gjuhe...
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Ghuha jon sa embele sa e mir...........
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

I mire ishte udhetimi...
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Udhtimet e nates jan fantastike..............
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Fantastike ishte festa e saj per ditelindjen :)
 

ERA_VL

missing you....
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Ditelindjen qe kam kaluar sivjet ka qene e paharruar sepse kam dy gezime ne nje dite.
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Ditet numeroj dhe mezi pres pushimet....
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Pushime te mbara ju uroj te gjithve............... :D
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Gjithesia nuk ka fund.....
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top