• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Status
E mbyllur për postime të tjera.

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Perfundimisht duhet vazhduar rruga qe kemi nisur pa e kthyer koken mbrapa per asgje....
 

Gazolina

Moskokecarese
Titulli: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Asgjë nuk duhet të na shqëtësoj nëse jemi të ndërgjegjshëm qën nuk jemi fajtorë.......
 

Gazolina

Moskokecarese
Titulli: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Të na lëndojë dikush nuk duhet t'ja lejomë vetes...
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Vetja ndonjehere na krijon nje rremuje mendimesh....
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Mendimet jan te bukura por gjithmon kur i ve ne zbatim ......
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Reale do ishte nqs virtualja do behej e prekshme :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

perekm kur shof ndo nje dram ...........
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Dramat i krijojne njerezit vete...
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Vete ne duhet te behemi ndryshimi, qe duam te shohim ne bote...
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Bota eshte me rrota ..edhe e besoj kete "Shprehje"
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Shprehje e arte! :)
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

e arte eshte fjala te dua
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Te dua sot po merr kuptime te tjera...
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Vepro me kujdes sa her qe kerkon te besh dicka ...............:D
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

dicka qe dikush te beson dhe ti ja perdor kundra tij eshte maskarallik
 

MasteR

I'm offline
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

maskarallik eshte dicka qe bejne njerez ka karakter
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

karakteri i njeriut krijohet nga familja shoqeria
 

MasteR

I'm offline
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

shoqeria nje fjale me kuptim shume te gjere
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

gjeja qe me ngre nevrat eshte genjeshtra
 

MasteR

I'm offline
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

genjeshtra i ka kembet e shkurtera
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Shkurtesia e gjerave ndonjeher del me e gjate....!
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

...e gjate eshte edhe pritja ndonjehere.....
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

ndonjeher te del ndonje e papritur qe as e merr vesh nga doli.
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Doli me ne fund ajo qe prisia............................
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Pritjet jane gjithmone te merzitshme..!
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Mirzitem ndonjeher se kuptoj pse.............
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Psene se ka gjet dot as Nastradini e jo me ne...
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top