• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Status
E mbyllur për postime të tjera.

ERA_VL

missing you....
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Te shkathet u treguan dhe lojtaret e Flamurtarit sonte!
 

Njera Al

Antar Aktiv
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Sonte qenka nje dite plor me surpriza atehere!!!!
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Atehere me ngelet vec nje buzeqeshje si kujtim...
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Lotet i rridhnin ne faqe dhe buza i dridhesh...
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

dridhet nje goc ne kercim belly dance omg eshte fantastike :p
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Fantastike eshte ndjenja e te qenit nene! :)
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

nene eshte vetem nje per te tere si nena nuk te behet askush
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Askush me nuk do te lozi me ndjenjat e mia...
 
Redaktimi i fundit:

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Shkruhet e "mia" dhe te falenderoj per korigjimin...:)
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Korigjon shum ky djali ...Vet i pelqen ta korigjojn?
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Me pelqen noti dhe e adhuroj detin....
 

MasteR

I'm offline
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

detin e pelqej edhe pse e kam frike
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Frika ehste ndjenja e dyshimit ne disa ose shume aftesi....
 

MasteR

I'm offline
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

aftesite e nejrezve jane te ndryshme
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Ndryshimi i personit sjell ne cregullime personaliteti.
 

MasteR

I'm offline
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

personaliteti nuk lind por fitohet
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Fitimet e nje jete te tere ndonjehere jan vetem nje karamele.
 

MasteR

I'm offline
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

karamele zana vijne nga tirana
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Tirana Eshte Kryeqyteti Shqiperise. :D
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Madhesia e nje zemre varet nga bujaria e saj....!
 

MasteR

I'm offline
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

e saj eshte zemra por eshte bere e imja
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

E imja ishte dicka teper e vyer por ja dhurova dikujt qe kishte me shume nevoje...!
 
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

nevoje kemi per cdo ndjenje, pasi shpirti duhet te ndjeje cdo shije qofte e "hidhur" apo e "embel" ;)
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

E hidhur apo e Embel te jet jeta vetem kete kemi :D
 

ShkodranNe

Dwell in possibility
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

kemi kaluar mjaft...por prap duhet vazhduar :)
 
Redaktimi i fundit:

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Vahdimsia asnje her ska per te perfunduar ....
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top