• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Respekti esht gjithmone reciprok.
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Realiteti eshte prania dhe vetdija e asaj qe ke dhe jeton...
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

jeta eshte teper e shkurter per ta cuar dem me eksperimete te kota ...
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

kotesia eshte boshlleku me i madhe brenda qenjes njerzore,.!
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Njeriu per nga organizmi dhe perberja e tije eshte qenia me e komplikuar ne bote...
 

MasteR

I'm offline
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

bota ehste shume e madhe
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Madhesia e gjerave nuk varet nga permasa e tyre....
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Madhesia e botes matet me vlerat e saje qe percjell nga nje gjenerat ne tjetren,.!
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Tjetersimi i sendeve apo qenieve eshte gjeja me e gabuar.....
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Gabimet jane njerzore,.!
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Njerzit po bejn hapin me te gabuar ne historin e tyre duke bere prova me shtresat mbeshtjellse te tokes...
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

toka mban shum sekrete
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Sekretet e zemres behen ne dy dhe duhet te ndahen ne dy...
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

ne dy persona qe duhen i treti ben mire te mbaj ventin e ti
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Ti mendon me mendje te vogel dhe shprehesh me nje goje te madhe...
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

bakllavae kur isha e vogel ngrija petet siper mirja ara e nuk e haj lol kam qen shum mistrece
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Mistrece dukesh dhe sot....
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Bosh ndonjehere na duket cdo gje qe na rrethon...
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Rrethi i miqesis duhet te jet aq sa merr e jo sa mendon se te japin...!
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Japim gjithmone ate qe na pershtatet...
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Pershtatja me mjedisin dhe njerzit qe te rrethon te ben te ndihesh me mire kudo.
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Kudo sheh fetyra te trishtueshme....
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Trishtimi shkon tek ato njerez qe kan frik te perballen me gjerat....
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Gjerat ndonjehere sjane ne kontrollin tone....
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Tonifikimi gjerave ne kohet e sotme behet pa rregullsi teknike :banane:
 

Njera Al

Antar Aktiv
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Lojtaret e skuadres Panathinaikos jane shume te shkathet!!!!! :dong:
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top